Wyniki: 230 000 010

Jak mogę Ci pomóc

Pomagam firmom sprzedawać więcej w Google. Przygotowuję holistyczną strategię obecności w wyszukiwarce (SEM, SEO), przeprowadzam audyty kampanii Google Adwords tak, aby pracowały na najwyższych obrotach i osiągały maksymalne efekty wizerunkowe i sprzedażowe, a także tworzę i optymalizuję kampanie Google Adwords najwyższej jakości i ponadprzeciętnej efektywności oraz prowadzę szkolenia dotyczące efektywnego wykorzystania Google w polityce marketingowej firmy.

Kampanie Google Adwords, SEM, SEO

Wraz moim zespołem planuję, tworzę i optymalizuję kompleksowe kampanie marketingowe 360° w Google. W tym celu wykorzystuję cały „ekosystem” Google Adwords obejmujący reklamy tekstowe i produktowe w wyszukiwarce, reklamy banerowe, mobile, reklamy email marketingowe w Gmail czy YouTube oraz działania SEO. Przenoszę działania w Google na maksymalny poziom opłacalności i przekształcam je w prężne narzędzia marketingowe przynoszące realny zwrot z inwestycji.

Co mnie wyróżnia

Umiejętne połączenie zagadnień marketingu, sprzedaży, web usability oraz analityki internetowej, a także praktyczna wiedza na temat najnowszych i zaawansowanych narzędzi i technik optymalizacyjnych pozwalają mi ma prowadzenie działań o wysokim zwrocie z inwestycji. Moi Klienci najbardziej cenią to, że do każdego projektu podchodzę indywidualnie i opracowuję hiper-personalizowaną strategię w 100% odpowiadającą potrzebom projektu.

Moje doświadczenie

Posiadam 16-letnie doświadczenie w marketingu, e-marketingu i sprzedaży, a od 8 lat specjalizuję się w marketingu Google (Adwords + SEO). Zanim w 2010 roku założyłam własną agencję Internet Planet pracowałam w LG Electronics, SkyEurope oraz Norwegian, gdzie na kierowniczych stanowiskach byłam odpowiedzialna za marketing i sprzedaż online. Przeprowadziłam ponad 350 godz szkoleniowo-consultingowych. Na moim koncie jest +200 kampanii online o łącznej wartości ponad 4 mln PLN.

Szkolenia

Prowadzę szkolenia z zakresu e-marketingu i efektywnej promocji online oraz Google Adwords i SEO. Organizuję zarówno szkolenia grupowe, otwarte, jak i szkolenia indywidualne i dedykowane dla firm. Najczęściej są one połączone z konsultacjami i audytem prowadzonych działań i strategii online. Na prowadzone przeze mnie szkolenia udzielam 100% Gwarancji Satysfakcji.

Certyfikaty

Certyfikaty Kwalifikowanego Specjalisty Google Adwords oraz Partnera Google potwierdzają wysokie kwalifikacje w zarządzaniu kampaniami Google Adwords oraz najwyższy standard obsługi, a certyfikat Proficiency in English potwierdza moją doskonałą znajomość języka angielskiego.

Referencje – Kliknij i przeczytaj więcej

Moi Klienci są z różnych branż i są firmami różnej wielkości, ale łączy ich fakt, iż stawiają przede wszystkim na efektywność i skuteczność działań marketingowych, a także na rzetelność, uczciwość oraz partnerstwo w relacjach biznesowych oraz najwyższą jakość komunikacji i obsługi.

Po pracy:)

Uwielbiam podróżować. Jestem miłośniczką Hiszpanii. Kocham słońce i morze. Moje życie jest nierozerwalnie związane ze sportem: gram w siatkówkę plażową oraz w tenisa i inne sporty rakietkowe, żegluję, jeżdżę na rowerze i rolkach, pływam. Staram się żyć „tu i teraz”, a moim niedoścignionym guru w tym zakresie jest Ekhart Tolle.