Opinie klientów

Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak dużo praktycznej i ciekawej wiedzy można przekazać w ciągu kilku godzin szkolenia. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach dotyczących reklamy, PR, internetu i sprzedaży. To prowadzone przez Ewę uważam za jedno z najciekawszych i dających najwięcej praktycznej wiedzy. Szczerze polecam wszystkim, chcącym dowiedzieć się jak stworzyć stronę internetową przyjazną wyszukiwarkom, a tym samym dotrzeć do jeszcze więcej liczby potencjalnych klientów.

Krzysztof Kiełmiński

iCommunication

Szkolenie z zarządzania kampaniami Google AdWords polecam wszystkim prowadzących bądź zamierzającym prowadzić własne kampanie w Google. Prowadząca – Ewa skupia się na praktycznej stronie kampanii reklamowych i podpowiada jak najprościej dojść do celu. Duża ilość konkretnej wiedzy przekazana w przystępny sposób. Wszystko poparte wieloma przykładami z jej dużego doświadczenia w branży. Ciekawym pomysłem były ćwiczenia, które uczestnicy robili na podstawie własnych biznesów. Fajne miejsce szkolenia, luźna atmosfera i super kontakt prowadzącej ze słuchaczami. Ja już uruchomiłem swoją pierwszą kampanię reklamową i poszło gładko:)

Michał Dąbrowski

sailingschool.pl

Pani Ewa Chojecka w ciągu kilku godzin szkolenia przekonała mnie w miły, cierpliwy i kompetentny sposób, że moja wiedza na temat AdWords, z której byłem bardzo dumny, pozostawia bardzo wiele do życzenia. Na szczęście przekazała mi część swojej wiedzy, dzięki czemu liczba kliknięć na naszej stronie zwiększyła się o 20% a jednocześnie koszty reklamowania się spadły dokładnie o połowę. Koszt szkolenia zwrócił się w ciągu dwóch miesięcy.

Grzegorz Lindenberg

www.rehabilis.eu

Na szkolenie z zakresu Google Adwords i optymalizacji strony przyjechałem jako totalnie zielony, nieświadomy zagadnienia człowiek. Po jednym dniu mam już pełen obraz tematu, wiem w którą stronę mam iść, znam wady i zalety różnych rozwiązań, zostałem też przeszkolony odnośnie pewnych technikaliów i sposobów. Bardzo istotną sprawą są też udostępnione materiały, które znakomicie przypominają detale ze szkolenia i odświeżają nabytą wiedzę. Zdecydowanie polecam

Wojciech Ślusarczyk

www.klimart.com.pl

Ewa acts in a very professional way, very dedicated to her work that she loves, always eager to develop further her skills, very much involved personally in each project, she is perfectionist, keeping dead-lines and providing her services the way it is being expected and much more. DO strongly recommend Ewa as the expert in her field!

Iwona Szybka

Managing Director / Founder at Business Consulting

Szkolenie prowadzone przez Ewę Chojecką to solidna porcja wiedzy, ciekawych porad oraz przejrzystych przykładów podanych w przystępnej formie. Od Ewy wręcz bije wiedza eksperta i praktyka! Unikatowym elementem szkolenia było to, że prowadząca przeanalizowała wcześniej sytuację każdego z uczestników i w trakcie wykładu odnosiła się do ich konkretnych problemów oraz dawała praktyczne wskazówki. Materiały szkoleniowe na pewno będą nieocenionym przewodnikiem zarówno w codziennej pracy osób stawiających pierwsze kroki w kampaniach AdWords i pozycjonowaniu stron, jak i mających już pewne doświadczenie. Gorąco polecam

Michał Kłuciński

orange.pl

Podczas trwającej 2 lata współpracy nasze kampanie pracowały na najwyższych obrotach przynosząc oczekiwany zwrot z inwestycji. Ewa zaimplementowała nowe rozwiązania i funkcjonalności pozwalające podnieść efektywność prowadzonych działań SEM. Spadek kosztu za kliknięcie (CPC) oraz wzrost konwersji są tego najlepszym dowodem. Dużym atutem Ewy Chojeckiej jest niewątpliwie ugruntowana wiedza branżowa, poparta wartościową praktyką i doświadczeniem w zakresie SEM, SEO i narzędzi Google.

Maciej Nykiel

Dyrektor Zarządzający Fly.pl

W zakresie SEM bardzo szybko i skutecznie udało się zoptymalizować wcześniej prowadzone kampanie, obniżając koszt za klik o 75%. W związku z tym, że cena za klik spadła moją stronę odwiedza 3 razy więcej potencjalnych klientów. Kampania Adwords stała się tez dużo bardziej efektywna ze względu na wprowadzenie nowych form zwiększających konwersje. To co cenię najbardziej ze współpracy z Ewą, to fakt, że ma „oczy szeroko otwarte” – nie ogranicza się do powierzonych zadań SEM i SEO, ale uczula mnie na wiele innych zagadnień związanych z ecommerce.  Ponadto Ewa jest osobą bardzo komunikatywną i serdeczną, co jest cennym dodatkiem do jej umiejętności zawodowych. Cały czas mam świadomość, że ktoś kompetentny czuwa nad MamaGama w kwestii związanych z Google, za co jej bardzo dziękuje.

Beata Sobczyk

właściciel Mamagama.pl

Jestem w 100% zadowolony ze współpracy z Ewą.  Specjalizacja w sektorze ecommerce, pro-biznesowe podejście oraz znajomość branży to czynniki, które sprawiły, że podjąłem decyzję dotyczącą powierzenia firmie działań w zakresie marketingu w Google. Dodatkowo rezultaty przeprowadzonych działań mówią same za siebie: w 8 miesięcy cena za klik w kampanii Adwords spadła o 66%, a koszt konwersji obniżył się o 56%.

Marcin Leszewicz

właściciel Erakiety.pl

„Profesjonalizm, wiedza i świetne rozumienie potrzeb klienta – to trzy cechy, którymi mogę opisać p. Ewę. Jej pomysły, sposób realizacji zleceń oraz zaangażowanie w projekty oceniam bardzo wysoko i szczerze polecam.”

Jacek Turecki

Dyrektor Marketingu Unidevelopment S.A.

Szkolenie prowadzone przez Ewę Chojecką to w 100% profesjonalna dawka wiedzy. Zarówno pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym szkolenie w pełni mnie usatysfakcjonowało. Jeśli ktoś rozważa bliższe zapoznanie się z tematem AdWords, nie może trafić lepiej. Dowie się tu nie tylko niezbędnych podstaw, ale i ciekawostek, które pomogą mu ominąć pułapki pozycjonowania i płatnej reklamy w Google. Serdecznie polecam profesjonalistom i początkującym!

Elżbieta Bartoszewska

www.controlfind.pl

Od początku rozwoju naszego nowego kanału sprzedaży- sklepu internetowego simteq.pl powierzyliśmy Pani Ewie opiekę nad nim w zakresie kompleksowego pozycjonowania w Google (SEM + SEO), zadanie zostało wykonane doskonale i z pełnym zaangażowaniem. Wyniki i pozycja którą uzyskaliśmy, wskazuje że pani Ewa wykazuje się doskonałą znajomością tematu i pełnym profesjonalizmem. Należałoby sobie życzyć żeby wszystkie osoby z którymi współpracujemy wykazały się takim podejściem i kompetencjami jak Pani Ewa.

Piotr Wojtal

Dyrektor Sprzedaży Internetowej Simteq.pl

Chciałabym podziękować za oba przeprowadzone przez Panią szkolenia, bo zarówno E-marketing jak i Google w Pigułce poprowadzone były na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, opatrzone dużą dawka cennych i praktycznych informacji oraz przydatnych wskazówek. Pozytywnie zaskoczył mnie przystępny sposób w jaki potrafiła Pani podzielić się swoją cenną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, stwarzając luźną atmosferę sprzyjającą zadawaniu pytań i otwartej dyskusji na omawiane zagadnienia i zapytania uczestników.
Cieszę się że (choć początkowo zgłosiłam się na jeden) to jednak skorzystałam z obu szkoleń bo z każdego z nich wyniosłam mnóstwo użytecznej wiedzy oraz zaszczepioną chęć dalszego zgłębiania tajników SEM. Czuje że zdobyta wiedza to świetna inwestycja, którą niemal od razu można zacząć wykorzystywać w praktyce.

Anna Pałyszka

www.iwostin.pl

Dla mnie, jako laika, najwartościowsze są realne przykłady i praktyczne informacje, które od razu, można wdrożyć w życie. Ogromna wiedza prowadzącej, łatwy przekaz i profesjonalne podejście dopełnia całości.

Iza Zudzin-Wiśniewska

www.almonis.pl

Ewa is an expert in field of digital marketing. Her wide experience, open-minded personality and & futuristic approach make her ideal Partner in ecommerce and digital business. She is a guru in Google Adwords and perfectly knows how to optimize Google campaigns, so invested money quickly pays off in expected profits.

Krzysztof Daniluk

Ecommerce manager bluo.pl

Portfolio klientów