10 etapów planowania skutecznej reklamy Google Ads

Bardzo się cieszę, że dołączasz do warsztatu, gdyż dzięki niemu w zaledwie godzinę zaplanujesz skuteczną reklamęw Google Ads.

 

PLAN WARSZTATU

Krok 1. Obejrzyj 2 szkolenia online

  • Planowanie skutecznej reklamy w Google Ads
  • Planowanie budżetu

Krok 2. Uzupełnij Workbook z ćwiczeniami i stwórz indywidualny plan reklamy w Google

 

Pobierz Workbook (edytowalny pdf) i uzupełnij plik planując swoją indywidualną reklamę w Google Ads

Planer-kampanii-Google-Ads-10-kroków

 

Akademia Google Ads – kurs dla początkujących

Jeżeli chcesz krok po kroku nie tylko zaplanować, ale stworzyć swoją reklamę w wyszukiwarce to serdecznie zapraszam Cię na mój flagowy kurs – Akademia Google Ads – który jest dostępny tylko do końca listopada. Dla osób, które korzystają z moich darmowych materiałów przygotowałam specjalny rabat. Wystarczy w koszyku podać kod SUBSKRYBENT, aby uzyskać aż -30% zniżki.

Czym jest Akademia Google Ads?

To multimedialny i praktyczny program online, w którym nauczysz się samodzielnie, krok po kroku, od A do Z tworzyć, monitorować i optymalizować reklamę w wyszukiwarce. Bez płacenia podwykonawcom i pozbywania się części zysków. Nawet jeśli nie masz pojęcia o marketingu online, przerażają Cię technikalia i nigdy nie myślałaś/eś, aby robić to samodzielnie. Poprowadzę Cię za rękę przez wszystkie meandry systemu reklamowego Google i wspólnie stworzymy krok po kroku, od A do Z, Twoją dochodową reklamę w wyszukiwarce.

A wszystko po to, aby wznieść Twój biznes na wyższy poziom opłacalności i codziennie pozyskiwać wartościowych klientów z wyszukiwarki  oszczędzić koszty, jakie trzeba przeznaczyć na comiesięczne wynagrodzenia dla agencji zewnętrznych  oraz zdobyć nowe umiejętności i kompetencje, które są niezwykle cennym atutem w dzisiejszym, wirtualnym świecie.

Chcesz szybko i skutecznie wypromować swój biznes online wykorzystując najlepszy kanał pozyskiwania klientów, jakim jest Google? 

Być może słyszałaś/eś już o tym, że reklamy w wyszukiwarce są skuteczne i są one to na Twojej liście “rzeczy do zrobienia”, ale nie wiesz jak się za to wszystko zabrać, a nadmiar materiałów w internecie przeraża Cię i sprawia, że cały czas odwlekasz ten pomysł w nieskończoność….?

Teraz możesz to zmienić! 

Akademii Google Ads cała strategia jest podana “na tacy”. To gigantyczna ilość praktycznej wiedzy “w pigułce”. Tutoriale ułożone są w taki sposób, aby po kolei, krok po kroku, przeprowadzić Cię przez wszystkie meandry systemu reklamowego Google Ads, unikając przy tym 95% błędów popełnianych przez początkujących reklamodawców. A potem możesz sprawdzać wyniki kampanii i ją optymalizować, czyli poprawiać i ulepszać. Nie musisz korzystać z żadnych dodatkowych materiałów. Nie musisz nikogo zatrudniać.

Szczegóły i zapisy

https://kurs.ewachojecka.pl