MASTERCLASS ONLINE


Data: 25 sierpnia

Czas: 11:00 – 12:00

Miejsce: Twoja kanapa, biurko lub ulubiony fotel

Poznaj 10 sekretów skutecznej reklamy w Google Ads i wyciśnij 100% z reklam w wyszukiwarce!

System Google Google Ads z pozoru wydaje się banalny. Wybierasz słowa kluczowe, ustawiasz reklamy, stawki za kliknięcie i …. modlisz sięo zyski. Jednak reklama utworzona na automatycznych ustawieniach najczęściej przynosi zyski nie Tobie, ale firmie Google! Prowadzenie kampanii reklamowej Google Ads bez dostatecznej wiedzy i umiejętności to jak wyrzucanie pieniędzy w błoto. Reklamy działające na automatycznych ustawieniach owszem generują kliknięcia, ale nie sprzedaże. Warto więc poznać system „od środka” oraz najlepsze praktyki oraz „kruczki” dotyczące ustawień, aby zbudować w pełni skuteczną reklamę, która zacznie wreszcie przynosić efekty biznesowe. 

 

Marketing w Google przynosi dochody

Google Ads generuje sprzedaże. To najskuteczniejszy system reklamowy w internecie. Koniec i kropka. W ciągu kilkunastu lat na rynku marketingu online przetestowałam praktycznie wszystkie możliwości reklamy i promocji internetowej. Wniosek jest taki, że Google Ads przynosi najwięcej odwiedzających i klientów. Takie są fakty.

 

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem Trenerem Google Ads i praktykiem z 20-letnim doświadczeniem w marketingu, sprzedaży i ecommerce. Na swoim koncie mam kilkaset dochodowych kampanii internetowych dla klientów z różnych branż o łącznej wartości 5 mln zł.  Od 10 lat prowadzę agencję performance marketingu w internecie i w Google. Jestem także autorką dwóch programów online dla przedsiębiorców i marketerów “Akademia Google Ads“ oraz „Google Ads Master

Ewa Chojecka, Trener / Przedsiębiorca / Ekspert Google Ads

20 lat w praktyki w branży marketingowo-sprzedażowej

+ 350 godzin consultingowo-szkoleniowych

8 lat w edukacji i e-biznesie

Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google Adwords

Prelegent IDG i Ecommerce Standard

Certyfikat Google Partner

+ 300 kampanii online o łącznej wartości ponad 4 mln PLN

Autorka „Akademii Google Ads”

Wyszukiwarka to obecnie główne źródło pozyskiwania klientów. Wiesz, że 80% osób podejmujących jakiekolwiek decyzje zakupowe sięga po informacje do Google? Warto być tam, gdzie codziennie 27 mln Polaków szuka produktów i usług takich jak Twoje!

Największą siłą Google Ads jest to, iż To nie Ty szukasz Klientów, ale oni szukają Ciebie! To Twój najlepszy handlowiec. Przyprowadzi do firmy klientów, którzy są zainteresowani asortymentem, jaki sprzedajesz. Wiedzą czego chcą i potrzebują tego od razu. Nie musisz nic “wciskać”.

Udostępnij: [addtoany buttons=”facebook,twitter,linkedin,email”]