Poznaj Hot Trendy marketingowe na 2020 rok!

Nadal uczysz się najlepszych praktyk? Sprawdzasz co robi Twoja konkurencja? Jeśli tak już w tym momencie pozostajesz w tyle! Rzeczywistość internetowa ewoluuje w zawrotnym tempie. Teraz nie chodzi o uczenie się tego, co działało kiedyś. Musisz poznać przyszłe techniki!

Przygotowałam dla Ciebie specjalny poradnik w formie ebooka „10 hot trendów marketingowych na 2020 rok”. Pobierając poradnik poznasz 10 najgorętszych technik i praktyk wraz z przykładami i zobaczysz jak je zastosować w Twoim biznesie.

Wyprzedź konkurencję

Prowadź sprytny i zwinny marketing (agile)

Bądź innowatorem w swojej niszy

Jestem praktykiem z 18-letnim doświadczeniem w marketingu online, a na swoim koncie mam kilkaset dochodowych kampanii internetowych o łącznej wartości ponad 4 mln zł. Jestem właścicielką agencji performance marketingu w internecie Internet Planet oraz autorką kursu “Akademia Google Ads“. Spędziłam wiele godzina na sali szkoleniowej ucząc jak wykorzystać potencjał internetu do zwiększenia sprzedaży. Pracowałam dla takich firm jak:  LG Electronics, Norwegian, Karcher, Siemens (B/S/H), czy Fly.pl. Jestem wieloletnim praktykiem i właśnie tym chcę się z Tobą podzielić: moją wiedzą, ale przede wszystkim umiejętnościami i “know-how”.

Ewa Chojecka, Trener / Przedsiębiorca / Ekspert  E-marketingu i Google Ads

18 lat w praktyki w branży marketingowo-sprzedażowej

+ 350 godzin consultingowo-szkoleniowych

9 lat w edukacji i e-biznesie

Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google Adwords

Prelegent IDG i Ecommerce Standard

Certyfikat Google Partner

+ 200 kampanii online o łącznej wartości ponad 4 mln PLN

Autorka „Akademii Google Ads”

Udostępnij: [addtoany buttons="facebook,twitter,linkedin,email"]