Akademia Google Ads – kurs dla początkujących

https://kurs.ewachojecka.pl/

To multimedialny i praktyczny program online, w którym nauczysz się samodzielnie, krok po kroku, od A do Z tworzyć, monitorować i optymalizować reklamę w wyszukiwarce. Bez płacenia podwykonawcom i pozbywania się części zysków. Nawet jeśli nie masz pojęcia o marketingu online, przerażają Cię technikalia i nigdy nie myślałaś/eś, aby robić to samodzielnie. Poprowadzę Cię za rękę przez wszystkie meandry systemu reklamowego Google i wspólnie stworzymy krok po kroku, od A do Z, Twoją dochodową reklamę w wyszukiwarce.

A wszystko po to, aby wznieść Twój biznes na wyższy poziom opłacalności i codziennie pozyskiwać wartościowych klientów z wyszukiwarki oszczędzić koszty, jakie trzeba przeznaczyć na comiesięczne wynagrodzenia dla agencji zewnętrznych zdobyć nowe umiejętności i kompetencje, które są niezwykle cennym atutem w dzisiejszym, wirtualnym świecie.

Chcesz szybko i skutecznie wypromować swój biznes online wykorzystując najlepszy kanał pozyskiwania klientów, jakim jest Google? 

Być może słyszałaś/eś już o tym, że reklamy w wyszukiwarce są skuteczne i są one to na Twojej liście „rzeczy do zrobienia”, ale nie wiesz jak się za to wszystko zabrać, a nadmiar materiałów w internecie przeraża Cię i sprawia, że cały czas odwlekasz ten pomysł w nieskończoność….?

A może prowadzisz już kampanię w wyszukiwarce, emitujesz reklamy, ale nie masz zadowalających rezultatów i irytujesz się, że pieniądze tylko znikają z konta, a Ty nadal nie masz klientów? Teraz możesz to zmienić! 

Akademii Google Ads cała strategia jest podana „na tacy”. To gigantyczna ilość praktycznej wiedzy “w pigułce”. Tutoriale ułożone są w taki sposób, aby po kolei, krok po kroku, przeprowadzić Cię przez wszystkie meandry systemu reklamowego Google Ads, unikając przy tym 95% błędów popełnianych przez początkujących reklamodawców. A potem możesz sprawdzać wyniki kampanii i ją optymalizować, czyli poprawiać i ulepszać. Nie musisz korzystać z żadnych dodatkowych materiałów. Nie musisz nikogo zatrudniać.

Google Ads Master

https://kurs.ewachojecka.pl/google-ads-master/

W tym kursie pokażę Ci jak generować więcej zapytań, telefonów i sprzedaży z Google bez zwiększania budżetu reklamowego. Nauczysz się jak systematycznie optymalizować reklamę, czyli z dnia na dzień zwiększać jej dochodowość. To kurs dla osób, które prowadzą kampanię Google Ads własnymi siłami, ale chcą ją zmienić w maszynkę do zarabiania pieniędzy.

Świat adaptuje się obecnie do „nowej rzeczywistości”, w której dominująca rolę przejął internet. To tu przebywają teraz Twoi klienci i to tu podejmują decyzje zakupowe. Wykorzystaj tę szansę!

Dobrze prowadzona i zoptymalizowana kampania Google Ads jest nieustająco bijącym źródłem nowych klientów. Do tej pory Twoje kampane miały przeciętne wyniki i nie przynosiły dobrego zwrotu z inwestycji, gdyż nie miałaś/miałeś czasu się tym zająć? Nie szkodzi. Teraz możesz to zmienić i wznieść swoje działania w wyszukiwarce na wyższy poziom opłacalności.

Wyciśnij 100% z reklam w Google!

Moduły kursu

Moduł 1.  Strategia 3P, czyli co zrobić, aby reklama przyniosła zwrot z inwestycji.

Moduł 2. Pomiar skuteczności kampanii w wyszukiwarce

Moduł 3. Optymalizacja Google Ads krok po kroku

Moduł 4. Optymalizacja słów kluczowych

Moduł 5. Optymalizacja reklam w wyszukiwarce

Moduł 6. Jak obniżać koszty reklamy Google Ads

Moduł 7. Budżety

Moduł 8. Bonusy (4 webinary dodatkowe)

Ten kurs pomoże Ci w tym aby:

  • osiągać jak najlepsze wyniki jak najmniejszym kosztem
  • docierać do najbardziej wartościowych klientów
  • systematycznie zwiększać dochodowość reklamy w Google
  • obniżać koszty kliknięcia
  • raz na zawsze zapanowanie nad szybko znikającym budżetem
  • nareszcie mieć porządek na koncie i w reklamach

Prowadzenie kampanii Google Ads bez dostatecznej wiedzy i umiejętności to jak wyrzucanie pieniędzy w błoto. Widziałam kampanie, które straciły miesięcznie kilka tysięcy złotych tylko dlatego, że “pracowały” na automatycznych ustawieniach Google i nie były zoptymalizowane. Nie popełniaj tego samego błędu!

Wyciśnij maksymalny efekt  z każdej wydanej w Google złotówki

Zapisy na Google Ads Master

Pozostałe szkolenia i mini kursy znajdziesz w moim sklepie