Poznaj kruczki reklamy w Google Ads

Przed Tobą Masterclass pt „Poznaj kruczki reklamy Google Ads”, w którym omawiam kilka kluczowych aspektów skutecznej reklamy w wyszukiwarce. Reklama w Google Ads to niezwykle skuteczna metoda pozyskiwania nowych klientów i generowania sprzedaży, ale tylko wtedy kiedy  jest prowadzona „z głową”, a nie pracuje na automatycznych ustawieniach.

Poznaj więc kilka najważniejszych sekretów Google Ads i wznieś swoją reklamę w wyszukiwarce na wyższy poziom opłacalności!

 

 

Jeżeli chcesz wreszcie wyciśnąć 100% z reklam w Google to serdecznie zapraszam Cię na kurs z optymalizacji reklam w wyszukiwarce Google Ads Master, w którym nauczysz się jak generować więcej zapytań, telefonów i sprzedaży z Google bez zwiększania budżetu reklamowego. Nauczysz się jak systematycznie optymalizować reklamę, czyli z dnia na dzień zwiększać jej dochodowość.

W ramach podziękowania za to, że jesteś moim subskrybentem mam dla Ciebie specjalną ofertę. Już teraz możesz nabyć kurs Google Ads Master z aż -30% rabatem! Aby skorzystać ze specjalnej i limitowanej oferty, wpisz w koszyku kod „SUBSKRYBENT„. Zostanie Ci automatycznie przyznany rabat w wysokości aż -30% od ceny regularnej.

Kurs jest w sprzedaży tylko do końca listopada.

Świat adaptuje się obecnie do “nowej rzeczywistości”, w której dominująca rolę przejął internet. To tu przebywają teraz Twoi klienci i to tu podejmują decyzje zakupowe. Wykorzystaj tę szansę!

Dobrze prowadzona i zoptymalizowana kampania Google Ads jest nieustająco bijącym źródłem nowych klientów. Do tej pory Twoje kampane miały przeciętne wyniki i nie przynosiły dobrego zwrotu z inwestycji, gdyż nie miałaś/miałeś czasu się tym zająć? Nie szkodzi. Teraz możesz to zmienić i wznieść swoje działania w wyszukiwarce na wyższy poziom opłacalności.

 

Moduły kursu

Moduł 1.  Strategia 3P, czyli co zrobić, aby reklama przyniosła zwrot z inwestycji.

Moduł 2. Pomiar skuteczności kampanii w wyszukiwarce

Moduł 3. Optymalizacja Google Ads krok po kroku

Moduł 4. Optymalizacja słów kluczowych

Moduł 5. Optymalizacja reklam w wyszukiwarce

Moduł 6. Jak obniżać koszty reklamy Google Ads

Moduł 7. Budżety

Moduł 8. Bonusy (4 webinary dodatkowe)

 

Prowadzenie kampanii Google Ads bez dostatecznej wiedzy i umiejętności to jak wyrzucanie pieniędzy w błoto. Widziałam kampanie, które straciły miesięcznie kilka tysięcy złotych tylko dlatego, że “pracowały” na automatycznych ustawieniach Google i nie były zoptymalizowane. Nie popełniaj tego samego błędu!

Wyciśnij maksymalny efekt  z każdej wydanej w Google złotówki

Szczegóły i zapisy

https://kurs.ewachojecka.pl/google-ads-master