NOWOŚĆ! Szkolenie Blended Learning Google Ads

Szkolenie stacjonarne + kurs online Google Ads/Adwords dla przedsiębiorców

 

Szkolenie stacjonarne: Warszawa: Mokotów, ul.Czeczota 31, 

20.11.2018 (wtorek) godz.10:00 – 17:00

+

Kurs online “Akademia Google Ads/Adwords“ (dostęp do panelu kursanta przez 12 miesięcy od 20.11.2018)

Cena 999 zł netto

🆕 Blended Learning Google Ads / Adwords to unikalne połączenie tradycyjnego szkolenia stacjonarnego (face-to-face) z kursem online (e-learningiem) zapewniające nabycie szerokiej wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznych umiejętności z zakresu reklamy w wyszukiwarce Google.

 

Dlaczego warto skorzystać z pakietu Blended Learning Google Ads?

 

 • Idealne połączenie teorii z praktyką – na szkoleniu stacjonarnym nauczysz się “na żywo” wszystkich etapów budowania skutecznej reklamy w Google, a potem, we własnym tempie, krok po kroku, wprowadzisz tę wiedzę w życie na kursie online
 • Nieograniczony dostęp do platformy online i tutoriali video z kursem “Akademia Google Ads/Adwords” przez 12 miesięcy

%

Wiesz, że aż 80% osób uczestniczących w szkoleniach stacjonarnych nie wdraża w życie nowej wiedzy? Dlaczego? Gdyż po jednodniowej prezentacji uczestnicy mają głowę pełną teorii, ale brak im umiejętności, aby wcielić tę wiedzę w życie. Blended learning rozwiązuje ten problem! Zaraz po szkoleniu stacjonarnym otrzymasz dostęp do kursu online, dzięki któremu krok po kroku, przekujesz nową wiedzę i teorię w praktykę! Dzięki tutorialom video nauczysz się poruszać w nowym panelu Google Ads i samodzielnie ustawiać reklamy. Możesz uczyć się w swoim tempie i wielokrotnie wracać do wybranych materiałów.

 + bonusowy moduł

Jak efektywnie wykorzystać “Black Friday”, “Cyber Monday” i okres świąteczny do szybkiego zwiększenia sprzedaży w Twoim sklepie internetowym lub w firmie !!!

Jak wygląda szkolenie stacjonarne?

Szkolenie stacjonarne odbywa się w kameralnej grupie w zacisznej i komfortowej sali szkoleniowej Noa Cowork. To intensywny 7- godzinny warsztat, podczas którego uczestnicy zapoznają się dokładnie z najważniejszymi krokami i elementami budowania skutecznych kampanii w wyszukiwarce.

Szkolenie stacjonarne obejmuje:

 • szkolenie w kameralnej grupie przedsiębiorców takich jak Ty
 • catering kawowy  – napoje i ciastka
 • materiały szkoleniowe w formie pdf

Jak wygląda kurs Akademia Google Ads/Adwords

Akademia Google Ads/Adwords to interaktywny, multimedialny i praktyczny kurs, w którym pokazuję krok po kroku, od A do Z, jak stworzyć dochodową reklamę w wyszukiwarce! To gigantyczna ilość praktycznej wiedzy “w pigułce”. Tutoriale ułożone są w taki sposób, aby po kolei przeprowadzić kursanta przez wszystkie meandry systemu reklamowego Google, unikając przy tym 95% błędów popełnianych przez początkujących reklamodawców. Nauczysz się także jak monitorować i sprawdzać wyniki kampanii, aby stale ją poprawiać i ulepszać.  Nie musisz korzystać z żadnych dodatkowych materiałów. Nie musisz nikogo zatrudniać.

Kurs “Akademia Google Ads/Adwords” obejmuje:

 • dostęp do panelu kursu online przez 12 miesięcy
 • bonusy (Słownik Google Ads, Plan/Check-lista – 9 kroków do kampanii Google Ads, Lista 67 wykluczeń do wykorzystania w każdej kampanii, Lista 50 „Mocnych Słów”,  które zawsze działają w reklamach)

Stronę kursu możesz zobaczyć TUTAJ

 

 

Zobacz jak wygląda kurs w środku!

Dlaczego właśnie teraz?

 • Czwarty kwartał to okres najlepszej sprzedaży w praktycznie wszystkich branżach. Wykorzystaj ten czas efektywnie i zgarnij swoją część rynku! Przygotowując teraz swoją kampanię Google Ads / Adwords od razu możesz ruszyć z intensywną promocją swoich produktów i usług.
 • W 2018 system reklamowy Google przeszedł gigantyczną metamorfozę. Wprowadzony został zupełnie nowy panel do obsługi reklam. Szkolenie Blended Learning Google Ads jest stworzone właśnie w nowym panelu / interfejsie
 • Najlepszy czas zawsze jest TERAZ. Tylko działanie pomoże nam rozwinąć skrzydła. Jeśli nic nie zrobisz to nic się nie zmieni. Taka jest prawda. Wiem, to, gdyż przez długi czas byłam mistrzynią niewykorzystanych okazji;) dopóki nie zdecydowałam się działać od razu.

Dlaczego warto samodzielnie prowadzić kampanię Google Ads/Adwords?

 • Oszczędzasz koszty (prowadzenie kampanii przez agencję i specjalistów to koszt min kilkuset zł miesięcznie). Oszczędność w ciągu roku to około 10.000 zł!
 • Sam/Sama rozumiesz najlepiej swój biznes (nie musisz wielokrotnie tłumaczyć swojego modelu biznesowego i specyfiki działalności firmom zewnętrznym, które często nie rozumieją Twoich potrzeb i Twojego biznesu)
 • Wiesz na czym stoisz. Nikt nie będzie Ci już mydlił oczu i obiecywał “gruszek na wierzbie”
 • Marketing i sprzedaż to serce każdego biznesu, dlatego warto znać się na tym jak funkcjonuje promocja w internecie, aby skuteczniej pozyskiwać nowych klientów. To podstawowe zadanie każdego przedsiębiorcy.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem praktykiem z 17-letnim doświadczeniem w marketingu online, a na swoim koncie mam kilkaset dochodowych kampanii internetowych o łącznej wartości ponad 4 mln zł. Jestem właścicielką agencji performance marketingu w Google Internet Planet oraz autorką kursu “Akademia Google Ads“. Spędziłam wiele godzina na sali szkoleniowej ucząc jak wykorzystać potencjał Google do sprzedaży w internecie. Pracowałam dla takich firm jak:  LG Electronics, Norwegian, Karcher, Siemens (B/S/H), czy Fly.pl. Jestem wieloletnim praktykiem i właśnie tym chcę się z Tobą podzielić: moją wiedzą, ale przede wszystkim umiejętnościami i “know-how”.  Uczę więc konkretnie, merytorycznie i bez lania wody.

Ewa Chojecka, Trener / Przedsiębiorca / Ekspert Google Ads

Mój autorski program oraz metodologia szkoleń Google Ads to esencja całej mojej wiedzy i doświadczenia z dziedziny marketingu w internecie i w Google. Pokażę Ci cały system od A do Z.  Poprowadzę Cię na skróty przez tajniki i meandry systemu reklamowego Google i pomogę Ci uniknąć 95% błędów, które czyhają na początkujących reklamodawców. Dostaniesz na tacy gotową do wdrożenia strategię. Nie musisz szukać wyrywkowej wiedzy w internecie, i zastanawiać się czy to co znajdziesz jest wartościowe.

17 lat w praktyki w branży marketingowo-sprzedażowej

+ 350 godzin consultingowo-szkoleniowych

8 lat w edukacji i e-biznesie

Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google Adwords

Prelegent IDG i Ecommerce Standard

Certyfikat Google Partner

+ 200 kampanii online o łącznej wartości ponad 4 mln PLN

Autorka “Akademii Google Ads”

Opinie moich kursantów

Ewa, Twój kurs to strzał w dziesiątkę. Prowadzę gabinet coachingu i hipnoterapii i dwa lata temu firma Google bezpłatnie ustawiła dla mnie reklamy Adwords. Co jakiś czas zgłaszały się do mnie firmy, które oferowały usługi w zakresie prowadzenia kampanii, jednak dla mojego biznesu cena była zbyt wysoka. Poza tym chciałam sama zrozumieć i nauczyć się, jak reklamuje się w Google. I wreszcie trafiłam na Twój kurs. W krótkim czasie wszystko, co było dla mnie kompletnie niezrozumiałe, stało się jasne i łatwe. Przygotowałam własne kampanie, wiem, jak wyznaczać słowa kluczowe, wiem jak tworzyć treści, które przyciągną mojego klienta i przekonają do moich usług. Dość powiedzieć, że prawie codziennie kontaktują się mną nowi klienci, z zapytaniem o moją ofertę, pomimo okresu wakacji. A reklamy działają zaledwie miesiąc! Dzięki wiedzy na temat optymalizacji, zmniejszyłam koszty reklam o ponad 30% w stosunku do analogicznego okresu w roku poprzednim. Kurs jest rewelacyjny. Polecam każdemu, kto prowadzi własny mały biznes.

Anna Bajorek-Dołba

Coach, Hipnoterapeuta, altiore.eu

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o co chodzi z reklamami w Google Adwords, a w szczególności o reklamach w wyszukiwarce i na koniec sami potrafić taką reklamę stworzyć i wdrożyć to kurs – Akademia Google Adwords- prowadzony przez Ewę jest na pewno dla Was. Jest bardzo merytoryczny, prowadzony profesjonalnie, przystępnym językiem, też dla laika , Ewa przez cały kurs dzieli się swoim doświadczeniem i zwraca uwagę na różne „triki” stosowane przez Google! Oprócz wiedzy teoretycznej jest bardzo dużo praktyki i sam/a uczysz się o co chodzi w tej formie reklamy

Małgorzata Główka

właściciel, www.maaamstyle.pl

Dzięki szkoleniu z Google AdWords u Ewy Chojeckiej liczba kliknięć na naszej stronie zwiększyła się o 20% a jednocześnie koszty reklamowania się spadły dokładnie o połowę. Koszt szkolenia zwrócił się w ciągu dwóch miesięcy.

Grzegorz Lindenberg

www.rehabilis.eu

Kurs Google Adwords, prowadzi za rękę. Wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Można słuchać i klikać w swoim Adwordzie w tym samym momencie. Materiału jest bardzo dużo, a kurs idzie w bardzo szybkim tempie. Na szczęście można do wszystkiego wrócić i na spokojnie zrobić jeszcze raz. Właśnie jestem w trakcie “próbnej kampanii”, ale na jesień planuje właściwą kampanię i wiem, że tylko z materiałami od Ewy :). Jeśli szukasz kursu o Google Adwords, to dalej nie szukaj. Polecam.

Katarzyna Wardecka

właściciel, Centrum Konwersacji Sp. z o.o

Ogromna wartością kursu było indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu i do jego biznesu. Wszystko było wyjaśnione bardzo przystępnie, a forma kursu (video), ułatwiała jeszcze sprawę. Za stosunkowo niewielkie pieniądze otrzymałam w 5 tygodni solidną dawkę wiedzy! Moja kampania ruszyła kilka dni temu, a ruch na stronie bardzo się zwiększył, wierzę, że to przełoży się niebawem na sprzedaż. Raz jeszcze dziękuję i czekam na kolejny kurs Twojego autorstwa! Na pewno

Natalia Krajnik

właściciel, http://www.akademiaskory.pl

Kurs okazał się dobrze zainwestowanymi pieniędzmi i już przynosi zamierzone efekty. Materiał przedstawiony był  krok po kroku, dokładnie, na aktualnych treściach i prowadzony tak, że każdy nawet zupełny laik w temacie spokojnie sobie poradzi. Ewa jest osobą kompetentną i zaangażowaną, w trakcie kursu odpowiadała na każde zadane pytanie, a także omawiała problemy na cotygodniowym live’ie. Gorąco polecam !!!

Marta Zwolińska

właściciel, www.insidestudio.krakow.pl

Google Ads Blended Learning w skrócie

Nauka praktycznych umiejętności krok po kroku

Uczysz się w swoim tempie, w dowolnym miejscu i czasie.

Zupełnie nowy panel Google Ads!

Przeglądając szkolenia i kursy dostępne na rynku widzę, że niestety część z nich nie jest uaktualniana. Google Ads to żywy system, w którym zmiany zachodzą równie szybko jak w social mediach, więc posiadanie aktualnej wiedzy jest tutaj kluczowe. W kursie i na szkoleniu pokazuję wszystkie funkcjonalności oraz etapy budowania reklamy w wyszukiwarce właśnie w całkiem nowym panelu Google Ads!

Gotowa strategia Google Ads

Nie musisz się zastanawiać nad kolejnymi etapami, gdyż cały materiał jest bardzo dobrze przemyślany i ułożony tak, aby stworzyć od A do Z, krok po kroku, swoją własną kampanię w wyszukiwarce.

0 teorii, 100% praktyki

To co jest potrzebne do opanowania Adwords to przede wszystkim umiejętności, których możesz się nauczyć TYLKO I WYŁĄCZNIE wykonując samodzielnie konkretne czynności. Dlatego mój kurs jest zbudowany tak, aby po każdej lekcji wcielić nową wiedzę w życie. Praktyczne tutoriale video i screencasty maksymalnie ułatwią Ci cały ten proces.

Prosty, zrozumiały język

Bez marketingowego żargonu i niezrozumiałych pojęć. Używam tylko prostego i nietechnicznego języka, który z pewnością zrozumiesz. Wszystko po to, aby z tej wiedzy mogli skorzystać wszyscy, a nie tylko specjaliści IT i marketerzy, ale przede wszystkim osoby prowadzące firmy.

Samo “mięso” bez wypełniaczy i ozdobników

Osobiście mam świra na punkcie efektywności “czasowej”. Uważam, że czas to największy i najcenniejszy zasób jaki posiadamy. Szanując Twój cenny czas wybrałam do kursu samo “mięso” i tylko pożyteczną wiedzę, którą od razu można zastosować w praktyce.

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz zadać jakiekolwiek pytania na temat pakietu Blended Learning Napisz do mnie. Odpowiadam najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 24h.

Dostępność 

Klikając przycisk “Kupuję” przeniesiesz się do sklepu, gdzie od razu możesz zapłacić za szkolenie i zarezerwować swoje miejsce.

Udostępnij: