NOWOŚĆ! Szkolenie Blended Learning Google Ads

Blended Learning Google Ads to unikalne połączenie tradycyjnego szkolenia z kursem online (e-learningiem) zapewniające nabycie szerokiej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu reklamy w wyszukiwarce Google.

 

Poznaj system Google Ads “od środka” i naucz się bezpośrednio od ekspertki, która przeprowadziła już kilkaset kampanii w Google:

 • jak unikać błędów generujących niepotrzebne koszty
 • jak wykorzystać potencjał Google do generowania ponadprzeciętnych efektów biznesowych

 

To szkolenie w formie praktycznego warsztatu pokazuje krok po kroku wszystkie aspekty budowania efektywnych kampanii sprzedażowych w wyszukiwarce Google dla firmy (marki, start-upu, sklepu internetowego). Dzięki ćwiczeniom oraz praktycznym wskazówkom (Best Practice) uczestnicy wychodząc ze szkolenia są wyposażeni w cały zestaw umiejętności oraz gotowych do wdrożenia technik.

Reklama Google Ads może wydawać się z pozoru prosta, lecz po przystąpieniu do prowadzenia kampanii wielu reklamodawców przekonuje się, że budżet zbyt szybko się wyczerpuje nie przynosząc rezultatów. Tak się dzieje, gdyż większość firm nie zna kruczków i zawiłości  Google Ads, których poznanie jest niezbędne do prowadzenia skutecznych kampanii, generowania efektów sprzedażowych i optymalizacji budżetu.

Zakres warsztatu Google Ads:

 • darmowe narzędzia Google do przygotowania i prowadzenia kampanii
 • wyszukiwanie i rozpoznawanie sprzedażowych słów kluczowych
 • tworzenie reklam, które zahipnotyzują internautów
 • efektywne prowadzenie „aukcji” reklam – czyli jak płacić mniej za kliknięcie
 • optymalizacja ustawień kampanii – jaki model rozliczenia wybrać
 • co robić, aby być wyżej od konkurencji
 • jak zwiększać sprzedaż nie zwiększając budżetu
 • strategicznie i długofalowe prowadzenie kampanii wyszukiwarce

Dlaczego warto skorzystać z pakietu Blended Learning Google Ads?

 

 • Idealne połączenie teorii z praktyką – na szkoleniu stacjonarnym nauczysz się “na żywo” wszystkich etapów budowania skutecznej reklamy w Google, a potem, we własnym tempie, krok po kroku, wprowadzisz tę wiedzę w życie na kursie online

 

 • Nieograniczony dostęp do platformy online i tutoriali video z kursem “Akademia Google Ads” przez 12 miesięcy

%

Wiesz, że aż 80% osób uczestniczących w szkoleniach stacjonarnych nie wdraża w życie nowej wiedzy? Dlaczego? Gdyż po jednodniowej prezentacji uczestnicy mają głowę pełną teorii, ale brak im wsparcia i dostępu do materiałów, dzięki którym mogą wcielać zdobytą wiedzę w życie. Blended learning rozwiązuje ten problem! Zaraz po szkoleniu stacjonarnym otrzymasz dostęp do kursu online, dzięki któremu krok po kroku przekujesz nową wiedzę i teorię w praktykę! Możesz uczyć się w swoim tempie i wielokrotnie wracać do wybranych materiałów.

Jak wygląda kurs Akademia Google Ads

Akademia Google Ads to interaktywny, multimedialny i praktyczny kurs, w którym pokazuję krok po kroku, od A do Z, jak stworzyć dochodową reklamę w wyszukiwarce! To gigantyczna ilość praktycznej wiedzy “w pigułce”. Tutoriale ułożone są w taki sposób, aby po kolei przeprowadzić kursanta przez wszystkie meandry systemu reklamowego Google, unikając przy tym 95% błędów popełnianych przez początkujących reklamodawców. Nauczysz się także jak monitorować i sprawdzać wyniki kampanii, aby stale ją poprawiać i ulepszać.  Nie musisz korzystać z żadnych dodatkowych materiałów. Nie musisz nikogo zatrudniać.

Kurs „Akademia Google Ads” obejmuje:

 • dostęp do panelu kursu online przez 12 miesięcy
 • bonusy (Słownik Google Ads, Plan/Check-lista – 9 kroków do kampanii Google Ads, Lista 67 wykluczeń do wykorzystania w każdej kampanii, Lista 50 „Mocnych Słów”,  które zawsze działają w reklamach)

Stronę kursu możesz zobaczyć TUTAJ

 

 

Zobacz jak wygląda kurs w środku!

 

Zaraz po zamówieniu szkolenia otrzymasz ode mnie ekspresowy audyt Google Ads, aby sprawdzić jaka jest aktualne kondycja twojej kampanii Google Ads!

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem praktykiem z 20-letnim doświadczeniem w marketingu online, a na swoim koncie mam kilkaset dochodowych kampanii internetowych o łącznej wartości ponad 5 mln zł. Jestem właścicielką agencji performance marketingu w Google Internet Planet oraz autorką kursu “Akademia Google Ads“. Spędziłam wiele godzina na sali szkoleniowej ucząc jak wykorzystać potencjał Google do sprzedaży w internecie. Pracowałam dla takich firm jak:  LG Electronics, Norwegian, Karcher, Siemens (B/S/H), czy Fly.pl. Jestem wieloletnim praktykiem i właśnie tym chcę się z Tobą podzielić: moją wiedzą, ale przede wszystkim umiejętnościami i “know-how”.  Uczę więc konkretnie, merytorycznie i bez lania wody.

Ewa Chojecka, Trener / Przedsiębiorca / Ekspert Google Ads

Mój autorski program oraz metodologia szkoleń Google Ads to esencja całej mojej wiedzy i doświadczenia z dziedziny marketingu w internecie i w Google. Pokażę Ci cały system od A do Z. Poprowadzę Cię na skróty przez tajniki i meandry systemu reklamowego Google i pomogę Ci uniknąć 95% błędów, które czyhają na początkujących reklamodawców. Dostaniesz na tacy gotową do wdrożenia strategię. Nie musisz szukać wyrywkowej wiedzy w internecie, i zastanawiać się czy to, co znajdziesz, jest wartościowe.

20 lat w praktyki w branży marketingowo-sprzedażowej

+350 godzin consultingowo-szkoleniowych

10 lat w edukacji i e-biznesie

Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google Ads 

Prelegent IDG i Ecommerce Standard

+ 350 kampanii online o łącznej wartości ponad 5 mln PLN

Autorka 2 kursów „Akademia Google Ads” i „Google Ads Master”

Opinie moich kursantów

Ewa, Twój kurs to strzał w dziesiątkę. Prowadzę gabinet coachingu i hipnoterapii i dwa lata temu firma Google bezpłatnie ustawiła dla mnie reklamy Adwords. Co jakiś czas zgłaszały się do mnie firmy, które oferowały usługi w zakresie prowadzenia kampanii, jednak dla mojego biznesu cena była zbyt wysoka. Poza tym chciałam sama zrozumieć i nauczyć się, jak reklamuje się w Google. I wreszcie trafiłam na Twój kurs. W krótkim czasie wszystko, co było dla mnie kompletnie niezrozumiałe, stało się jasne i łatwe. Przygotowałam własne kampanie, wiem, jak wyznaczać słowa kluczowe, wiem jak tworzyć treści, które przyciągną mojego klienta i przekonają do moich usług. Dość powiedzieć, że prawie codziennie kontaktują się mną nowi klienci, z zapytaniem o moją ofertę, pomimo okresu wakacji. A reklamy działają zaledwie miesiąc! Dzięki wiedzy na temat optymalizacji, zmniejszyłam koszty reklam o ponad 30% w stosunku do analogicznego okresu w roku poprzednim. Kurs jest rewelacyjny. Polecam każdemu, kto prowadzi własny mały biznes.

Anna Bajorek-Dołba

Coach, Hipnoterapeuta, altiore.eu

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o co chodzi z reklamami w Google Adwords, a w szczególności o reklamach w wyszukiwarce i na koniec sami potrafić taką reklamę stworzyć i wdrożyć to kurs – Akademia Google Adwords- prowadzony przez Ewę jest na pewno dla Was. Jest bardzo merytoryczny, prowadzony profesjonalnie, przystępnym językiem, też dla laika , Ewa przez cały kurs dzieli się swoim doświadczeniem i zwraca uwagę na różne „triki” stosowane przez Google! Oprócz wiedzy teoretycznej jest bardzo dużo praktyki i sam/a uczysz się o co chodzi w tej formie reklamy

Małgorzata Główka

właściciel, www.maaamstyle.pl

Dzięki szkoleniu z Google AdWords u Ewy Chojeckiej liczba kliknięć na naszej stronie zwiększyła się o 20% a jednocześnie koszty reklamowania się spadły dokładnie o połowę. Koszt szkolenia zwrócił się w ciągu dwóch miesięcy.

Grzegorz Lindenberg

www.rehabilis.eu

Kurs Google Adwords, prowadzi za rękę. Wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Można słuchać i klikać w swoim Adwordzie w tym samym momencie. Materiału jest bardzo dużo, a kurs idzie w bardzo szybkim tempie. Na szczęście można do wszystkiego wrócić i na spokojnie zrobić jeszcze raz. Właśnie jestem w trakcie „próbnej kampanii”, ale na jesień planuje właściwą kampanię i wiem, że tylko z materiałami od Ewy :). Jeśli szukasz kursu o Google Adwords, to dalej nie szukaj. Polecam.

Katarzyna Wardecka

właściciel, Centrum Konwersacji Sp. z o.o

Ogromna wartością kursu było indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu i do jego biznesu. Wszystko było wyjaśnione bardzo przystępnie, a forma kursu (video), ułatwiała jeszcze sprawę. Za stosunkowo niewielkie pieniądze otrzymałam w 5 tygodni solidną dawkę wiedzy! Moja kampania ruszyła kilka dni temu, a ruch na stronie bardzo się zwiększył, wierzę, że to przełoży się niebawem na sprzedaż. Raz jeszcze dziękuję i czekam na kolejny kurs Twojego autorstwa! Na pewno

Natalia Krajnik

właściciel, http://www.akademiaskory.pl

Kurs okazał się dobrze zainwestowanymi pieniędzmi i już przynosi zamierzone efekty. Materiał przedstawiony był  krok po kroku, dokładnie, na aktualnych treściach i prowadzony tak, że każdy nawet zupełny laik w temacie spokojnie sobie poradzi. Ewa jest osobą kompetentną i zaangażowaną, w trakcie kursu odpowiadała na każde zadane pytanie, a także omawiała problemy na cotygodniowym live’ie. Gorąco polecam !!!

Marta Zwolińska

właściciel, www.insidestudio.krakow.pl

Google Ads Blended Learning w skrócie

Nauka praktycznych umiejętności krok po kroku

Uczysz się w swoim tempie, w dowolnym miejscu i czasie.

Najbardziej aktualna wiedza

Przeglądając szkolenia i kursy dostępne na rynku widzę, że niestety część z nich nie jest uaktualniana. Google Ads to żywy system, w którym zmiany zachodzą równie szybko jak w social mediach, więc posiadanie aktualnej wiedzy jest tutaj kluczowe. 

Gotowa strategia Google Ads

Nie musisz się zastanawiać nad kolejnymi etapami, gdyż cały materiał jest bardzo dobrze przemyślany i ułożony tak, aby stworzyć od A do Z, krok po kroku, swoją własną kampanię w wyszukiwarce.

0 teorii, 100% praktyki

To co jest potrzebne do opanowania Adwords to przede wszystkim umiejętności, których możesz się nauczyć TYLKO I WYŁĄCZNIE wykonując samodzielnie konkretne czynności. Dlatego mój kurs jest zbudowany tak, aby po każdej lekcji wcielić nową wiedzę w życie. Praktyczne tutoriale video i screencasty maksymalnie ułatwią Ci cały ten proces.

Prosty, zrozumiały język

Bez marketingowego żargonu i niezrozumiałych pojęć. Używam tylko prostego i nietechnicznego języka, który z pewnością zrozumiesz. Wszystko po to, aby z tej wiedzy mogli skorzystać wszyscy, a nie tylko specjaliści IT i marketerzy, ale przede wszystkim osoby prowadzące firmy.

Samo “mięso” bez wypełniaczy i ozdobników

Osobiście mam świra na punkcie efektywności “czasowej”. Uważam, że czas to największy i najcenniejszy zasób jaki posiadamy. Szanując Twój cenny czas wybrałam do kursu samo “mięso” i tylko pożyteczną wiedzę, którą od razu można zastosować w praktyce.

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz zadać jakiekolwiek pytania na temat pakietu Blended Learning Napisz do mnie. Odpowiadam najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 24h.

Dostępność 

Aktualnie szkolenie jest dostępne na indywidualne zamówienie. Cena uzależniona jest od ilości osób, miejsca i terminu – Zapytaj o to szkolenie

Udostępnij: [addtoany buttons=”facebook,twitter,linkedin,email”]