Poznaj strategię, która umożliwi Ci 2 x zwiększenie rentowności marketingu online

 

Jeżeli chcesz mieć zyskowny biznes, w którym nie musisz walczyć z konkurencją ceną, a do tego poukładany i mierzalny marketing, w którym każda złotówka pracuje na Twój zysk, a wszystko to bez chaosu i ciągłego miotania się od jednej strategii do drugiej to WIDEO jest dla Ciebie.

 

Marketing najczęściej jest kojarzony tylko z promocją i reklamą. Tymczasem właściwy marketing to układanka taka jak puzzle, w której wszystkie elementy muszą do siebie pasować. Sukces odnoszą tylko te firmy, które potrafią dopasować do siebie wszystkie elementy.

Poznaj sprawdzoną i niezwykle skuteczną strategię, która w 3 prostych krokach pozwoli Ci na to, aby:

zwiększyć konwersje
podnieść rentowość Twoich działań w internecie
wykorzystać cenny budżet marketingowy na 100%

Kim jestem?

Nazywam się Ewa Chojecka, jestem praktykiem z 20-letnim doświadczeniem w obszarach e-marketingu, e-commerce i reklamy w internecie oraz trenerką Google Ads. Od 13 lat z sukcesem prowadzę butikową agencję performance marketingu (Internet Planet) i pomagam moim klientom wznieść ich biznesy na wyższy poziom opłacalności poprzez wdrożenie holistycznej, sprzedażowej strategii marketingowej. Ponadto wdrażam i optymalizuję kampanie reklamowe o najwyższej jakości i ponadprzeciętnej efektywności.

 

 

 

 

20 lat w praktyki w branży marketingowo-sprzedażowej

Trener Google Ads

12 lat w edukacji i e-biznesie

Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google Adwords

Prelegent IDG i Ecommerce Standard

Certyfikat Google Partner

+400 projektów marketingowych

Właścicielka agencji performance marketingu Internet Planet

 

Wybrani klienci, którzy mi zaufali:

 

Chcesz 2 x zwiększyć rentowność marketingu online?

 

To pewne, że aby rozwinąć firmę i skalować zyski potrzebujesz dobrego marketingu.

Z drugiej strony mówi się, że połowa pieniędzy wydanych na marketing jest wyrzucona w błoto. Nie wiadomo tylko która to połowa…

A Ty wiesz która to połowa?

Jestem właścicielką dwóch firm i wiem jak ważne jest to, żeby budżet marketingowy „pracował” w optymalny sposób. Nikt nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto. Dlatego stosuję i polecam sprawdzoną i uniwersalną strategię 3P, opracowaną przeze mnie na podstawie ponad 400 przeprowadzonych projektów marketingowych. Ta strategia umożliwia nie tylko uzyskanie ponadprzeciętnego zwrotu z nakładów na reklamę, ale też nie angażowanie się w wojny cenowe. Do tego gwarantuje, że każda złotówka budżetu marketingowego pracuje na 100% możliwości.

 

 

Poznaj Strategię 3P i wznieść swój biznes na wyższy poziom opłacalności!