Szkolenia

Poznaj tajniki marketingu w Google!

Moje szkolenia to praktyczna, sprawdzona i skondensowana wiedza marketingowa podana w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób.
Szkolenia są prowadzone w formie warsztatów łączących wiedzę teoretyczną z PRAKTYKĄ. Metoda opiera się na autorskim modelu, w którym krok po kroku „na żywo” pokażę Ci wszystkie zagadnienia i najlepsze wskazówki (best practice) w zakresie marketingu w internecie, ecommerce i marketingu w Google. 
Jestem wieloletnim praktykiem i właśnie tym chcę się z Tobą podzielić: moją wiedzą, ale przede wszystkim umiejętnościami i “know-how”.  Uczę więc konkretnie, merytorycznie i bez lania wody. 

Szkolenia na zamówienie

Reklama Google Ads/Adwords krok po kroku

To praktyczne szkolenie podczas którego poznasz tajniki reklamy w wyszukiwarce i nauczysz się samodzielnie konfigurować oraz obsługiwać kampanie w systemie reklamowym Google Ads.

Best practice w kampaniach Google Ads/Adwords

Podczas szkolenia nauczysz się jak optymalizować kampanię, aby przynosiła ona coraz lepsze rezultaty biznesowe i coraz lepszy zwrot z inwestycji.

Google w Pigułce – reklama Google Ads/Adwords + SEO

Unikatowy program typu Combo sprawi, że podczas zaledwie jednego dnia poznasz wyszukiwarkę w praktyce i „od środka” czyli dowiesz się działają zarówno płatne jak i bezpłatne metody promocji w Google.

SEO Friendly

Intensywny warsztat na temat bezpiecznego pozycjonowania. Uczymy jak zwiększyć darmowy ruch z wyszukiwarki nie narażając się przy tym na kary od Google. Tylko bezpieczne techniki i gotowe do wdrożenia narzędzia.

SEO Copywriting – Teksty, które pokocha Google

To szkolenie z najważniejszego aspektu SEO czyli pisania tekstów. Warsztat skupia się na wszystkich technikach dotyczących optymalizacji strony firmowej, bloga bądź sklepu internetowego pod kątem tekstów przyjaznych dla Google.

Kampania Google Ads/Adwords dla ecommerce

To praktyczne szkolenie podczas którego pokażę Ci krok po kroku wszystkie aspekty budowania efektywnych kampanii sprzedażowych w Google Ads dla sklepu internetowego.

Ekosystem marketingowy Google

Szkolenie pokazujące wszystkie aspekty marketingu w Google.

  1. Holistyczna kampania marketingowa w Google Ads ( rekama w wyszukiwarce desktop o mobile, reklama w sieci reklamowej GDN – Googe Display network, remarketing, Gmail marketing, YouTube marketing)
  2. Optymalizacja SEO i pozycjonowanie
  3. Google Moja firma i Mapy Google
  4. Google Analytics
  5. Google Search Console
Optymalizacja sprzedażowych kampanii Google Ads/Adwords

Prowadzisz kampanię w Google Ads/Adwords, która nie przynosi oczekiwanych rezultatów? A może sprzedajesz w Google, ale koszt pozyskania klienta jest wysoki, a Ty nie masz oczekiwanego zwrotu z inwestycji? Skupmy się zatem tylko na technikach, które w szybki sposób podniosą efektywność Twojej kampanii tak, abyś mogła sprzedawać więcej i pozyskiwać klientów tańszym kosztem.

Google Ads/Adwords w małej firmie

To szkolenie idealnie nadaje się dla firm z ograniczonym budżetem marketingowym. Pokazuję w nim na czym się skupić, aby w sprytny sposób wykorzystać możliwości marketingowe Google Ads/Adwords oraz ściśle kontrolować koszty i skuteczność.

Chcesz wiedzieć co sądzą o mnie kursanci i klienci? Przeczytaj ich OPINIE.

Zapytaj o szkolenie

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz przesyłanie informacji handlowych
    Wpisz poniżej podany kod: captcha