Blended Learning Google Ads/Adwords

 

NOWOŚĆ! Szkolenie stacjonarne + kurs online!

 

 

Szkolenia

Poznaj tajniki marketingu w Google!

 

Moje szkolenia to praktyczna, sprawdzona i skondensowana wiedza marketingowa podana w przystępny i przejrzysty sposób.
Metoda opiera się na autorskim modelu, w którym krok po kroku „na żywo” pokażę Ci wszystkie zagadnienia i najlepsze wskazówki (best practice) w zakresie marketingu w Google. Szkolenia są prowadzone w formie warsztatów łączących wiedzę teoretyczną z PRAKTYKĄ.
Jestem wieloletnim praktykiem i właśnie tym chcę się z Tobą podzielić: moją wiedzą, ale przede wszystkim umiejętnościami i “know-how”.  Uczę więc konkretnie, merytorycznie i bez lania wody. 

Szkolenia na zamówienie

Reklama Google Adwords dla początkujących

To praktyczne szkolenie podczas którego poznasz tajniki reklamy w wyszukiwarce i nauczysz się samodzielnie konfigurować oraz obsługiwać kampanie linków sponsorowanych w Google Adwords.

Best practice w kampaniach Google Adwords dla start-upów

Google Adwords to idealne narzędzie dla start-upów. Pozwala określić popyt na usługi, umożliwia testowanie różnych komunikatów, promocji i wariantów, a przede wszystkim pomaga zdobyć pierwszych Klientów na usługę lub produkt. Pokaże Ci wszystkie najlepsze praktyki jak prowadzić skuteczną kampanię Google Adwords dla start-upu.

Google w Pigułce – Kompleksowy marketing w Google: reklama Google Adwords + SEO

Unikatowy program typu Combo sprawi, że podczas zaledwie jednego dnia poznasz wyszukiwarkę w praktyce i „od środka” czyli dowiesz się działają zarówno płatne jak i bezpłatne metody promocji w Google.

SEO Friendly

Optymalizacja SEO intensywny warsztat na temat bezpiecznego pozycjonowania. Uczymy jak zwiększyć darmowy ruch z wyszukiwarki nie narażając się przy tym na kary od Google. Tylko bezpieczne techniki i gotowe do wdrożenia narzędzia.

SEO Copywriting – Teksty, które pokocha Google

To szkolenie z najważniejszego aspektu SEO czyli pisania tekstów. Warsztat skupia się na wszystkich technikach dotyczących optymalizacji strony firmowej, bloga bądź sklepu internetowego pod kątem tekstów przyjaznych dla Google.

Kampania Google Adwords w sklepach internetowych krok po kroku

To praktyczne szkolenie podczas którego pokażę Ci krok po kroku wszystkie aspekty budowania efektywnych kampanii sprzedażowych w Google Adwords.

Kompleksowa reklama Google Adwords 360°

Szkolenie pokazujące wszystkie aspekty budowania i optymalizacji skutecznych kampanii Google Adwords 360°. Na warsztacie omawiane sa wszystkie aspekty i narzędzia Google Adwords; rekama w wyszukiwarce desktop o mobile, reklama w sieci reklamowej GDN – Googe Display network, remarketing, Gmail marketing, YouTube marketing.

Optymalizacja sprzedażowych kampanii Google Adwords

Prowadzisz kampanię w Google Adwords, która nie przynosi oczekiwanych rezultatów? A może sprzedajesz dzięki Adwords, ale koszt pozyskania klienta jest wysoki, a Ty nie masz oczekiwanego zwrotu z inwestycji? Skupmy się zatem tylko na technikach, które w szybki sposób podniosą efektywność Twojej kampanii tak, abyś mogła sprzedawać więcej i pozyskiwać klientów tańszym kosztem.

Praktyczne wykorzystanie Google Adwords do reklamy małej firmy

To szkolenie idealnie nadaje się dla firm z ograniczonym budżetem marketingowym. Pokazuję w nim na czym się skupić, aby w sprytny sposób wykorzystać możliwości marketingowe Google Adwords oraz ściśle kontrolować koszty i skuteczność.

Cena szkolenia jest uzależniona od programu, liczby uczestników, miejsca oraz materiałów dodatkowych.

Chcesz wiedzieć co sądzą o mnie kursanci i klienci? Przeczytaj ich OPINIE.

Zapytaj o szkolenie

Zapoznałam/em się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz przesyłanie informacji handlowych
Wpisz poniżej podany kod: captcha