Kurs Google Ads dla przedsiębiorców

9 kroków  (step-by-step) do pozyskania nowych klientów z Google

W tym kursie pokażę Ci jak w 9 dni, krok po kroku, stworzyć od podstaw swoją reklamę w wyszukiwarce i zacząć zdobywać nowych klientów z Google!

Największą siłą Google Ads jest to, iż To nie Ty szukasz Klientów, ale oni szukają Ciebie! Reklama w wyszukiwarce to Twój najlepszy handlowiec. Przyprowadzi do Twojej firmy klientów, którzy już są zainteresowani asortymentem, jaki sprzedajesz. Wiedzą czego chcą i potrzebują tego od razu.  Nie musisz nic “wciskać”.

 

Moduły Kursu

wypunktowanie Dlaczego Google Ads to najskuteczniejszy system reklamowy na świecie

wypunktowanie Poznaj system Google Ads od środka

wypunktowanie Ustal cel kampanii i cel strony internetowej/ sklepu

wypunktowanie Struktura konta – Zbuduj sukces na solidnych podstawach

wypunktowanie Załóż konto Google Ads

wypunktowanie Stwórz i skonfiguruj pierwszą kampanię w wyszukiwarce

wypunktowanie Wybierz optymalne słowa kluczowe dla Twojego biznesu

wypunktowanie Ułóż reklamy, które sprzedają

wypunktowanie Google Ads – Robić samemu czy zlecać – Oto jest pytanie?

Marketing w Google przynosi dochody

Google Ads generuje sprzedaże!  To najskuteczniejszy system reklamowy w internecie. Koniec i kropka. W ciągu kilkunastu lat na rynku marketingu online przetestowałam praktycznie wszystkie możliwości reklamy i promocji internetowej. Wniosek jest taki, że Google Ads przynosi najwięcej odwiedzających i klientów. Takie są fakty.

* Paid Search – Google Ads/Adwords

Nowa marka i nowy interfejs Google Ads!

W 2018 roku w systemie reklamowym Google zaszły gigantyczne zmiany. Wprowadzony został zupełnie nowy interfejs do obsługi reklam, zmieniły się także niektóre funkcjonalności. Wraz z rebrandingiem pojawiła się również nowa marka Google Ads.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem Trenerem Google Ads i praktykiem z 18-letnim doświadczeniem w marketingu online. Na swoim koncie mam kilkaset dochodowych kampanii internetowych o łącznej wartości ponad 4 mln zł. Spędziłam też wiele godzin na sali szkoleniowej ucząc jak wykorzystać potencjał Google do sprzedaży w internecie. Pracowałam dla takich firm jak: LG, Norwegian, Karcher, Siemens (B/S/H), Unidevelopment, czy Fly.pl. Teraz chcę podzielić się z Tobą moją wiedzą, ale przede wszystkim umiejętnościami i “know-how”.

Pobierz darmowy kurs teraz!

Copyright 2017 – Ewa Chojecka – All Rights Reserved