O mnie

 

Jestem praktykiem z 20-letnim doświadczeniem w e-marketingu, ecommerce i Google Ads.

 

Pomagam marketerom i przedsiębiorcom wykorzystać potencjał marketingowy internetu do skalowania sprzedaży.

Moje doświadczenie w skrócie:

20 lat w praktyki w branży marketingowo-sprzedażowej

+ 400 godzin consultingowo-szkoleniowych

10 lat w edukacji i e-biznesie

Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google Ads/Adwords

Prelegent IDG i Ecommerce Standard

Certyfikat Google Partner

+ 350 kampanii online o łącznej wartości ponad 5 mln PLN

Autorka “Akademii Google Ads”

Uczę e-marketingu i Google Ads

Chcę podzielić się z Tobą moją wiedzą, ale przede wszystkim umiejętnościami i “know-how”. Wiedza teoretyczna jest bezużyteczna, gdy nie potrafimy jej wykorzystać w działaniu, w realizacji naszych celów. Na swoich szkoleniach i kursach online uczę więc konkretnie, merytorycznie i bez lania wody. U mnie nie znajdziesz wypełniaczy i ozdobników. Staram się mówić przystępnie i zrozumiale, bez zadęcia marketingowego, prostym i nietechnicznym językiem, gdyż zależy mi na tym, aby ta wiedza dotarła do przedsiębiorców, nie tylko do webmasterów „speców” od IT.

 

Akademia Google Ads

Moim flagowym projektem szkoleniowym jest Akademia Google Ads – kompleksowy, multimedialny i praktyczny program online, na którym uczę jak samodzielnie, krok po kroku, od A do Z tworzyć, monitorować i optymalizować reklamę w wyszukiwarce. Bez płacenia podwykonawcom i pozbywania się części zysków. Nawet jeśli nie masz pojęcia o marketingu online, przerażają Cię technikalia i nigdy nie myślałaś/eś, aby robić to samodzielnie. Prowadzę za rękę przez wszystkie meandry systemu reklamowego Google i wspólnie tworzymy krok po kroku, od A do Z, Twoją dochodową reklamę w wyszukiwarce.

Moja przygoda z e-marketingiem

Marketingiem i sprzedażą zajmowałam się od… zawsze. 🙂 W podstawówce prowadziłam z moją przyjaciółką sklepik szkolny, a w 7-mej klasie zaczęliśmy handlować na ulicy kasetami (tak, to były czasy kaset magnetofonowych i ulicznych bazarów. 😉 Ale to tylko “smaczki” z czasów młodości, jednak gdy sobie o tym pomyślę, to uświadamiam sobie, że zawsze byłam przedsiębiorcza, a moją domeną było działanie. Profesjonalnym marketingiem zajęłam się w mojej pierwszej etatowej pracy – w dziale marketingu LG Electronics. Duży, międzynarodowy koncern i ja – rzucona na głęboką wodę. Od tego czasu świat marketingu totalnie mnie zafascynował.

Najpierw był to marketing w formie kampanii tradycyjnych (prasa, radio, TV, outdoor), potem mix marketingu online i offline, a w końcu całkowicie “wsiąknęłam” w świat online. Pracowałam wtedy w liniach lotniczych (Sky Europe, a następnie Norwegian), gdzie 90% całej sprzedaży odbywało się przez internet, a ja jako Marketing Manager byłam odpowiedzialna właśnie za sprzedaż online. Obsługiwałam milionowe budżety i miałam okazję przez kilka lat dokładnie przetestować wszystkie rodzaje reklamy w internecie od reklam banerowych, przez email marketing, programy afiliacyjne i witryny partnerskie, kanały social media aż do marketingu w Google.

Dlaczego Google?

Kiedy w 2010 zakładałam firmę zajmującą się marketingiem w Google wiedziałam, że jest to najbardziej efektywna forma promocji w internecie. Google był kanałem, który przynosił zarówno najwięcej odwiedzających jak i klientów we wszystkich firmach w których pracowałam. Koniec i kropka. Aktualnie niewiele się zmieniło:) Codziennie obserwuję rezultaty sprzedażowe jakie osiągają moi klienci, dzięki prawidłowo prowadzonemu marketingowi w Google. Dla większości z nich marketing w wyszukiwarce to podstawowy kanał sprzedaży generujący często 80, a nawet 90% wszystkich obrotów!

Agencja performance marketingu

Od 2010 roku lat prowadzę agencję  performance marketingu Internet Planet. Specjalizujemy się w holistycznych strategiach marketingowych 360° w internecie. Przenosimy działania marketingowe online wyższy poziom opłacalności i przekształcamy kampanie promocyjne w prężne narzędzia marketingowe przynoszące realny zwrot z inwestycji. Mam grono zaufanych i stałych klientów z którymi uwielbiam pracować. Prowadzę także konsultacje i szkolenia oraz wspieram firmy i start-upy w skutecznej komunikacji online. Jestem orędowniczką marketingu efektywnościowego, a w swoich działaniach stawiam przede wszystkim na zwrot z inwestycji.

Jeśli chcesz skorzystać z darmowych maetriałów zapraszam Cię na FanPage, Kanał YouTube lub do strefy wiedzy.

 

O mnie

Kocham wolność i niezależność oraz filozofię “tu i teraz”. Coraz mniej mi zależy na rzeczach materialnych, a bardziej sobie cenię spokój, wewnętrzną radość i realizację pasji (nawet tych małych). Jestem pasjonatką sportu, głównie siatkówki plażowej i sportów rakietkowych (gram w tenisa, squasha i ping-ponga), uprawiam też jogę. Kocham podróżować i żeglować. Od lat jestem zakochana w Hiszpanii, gdzie spędzam każdą wolną chwilę. Hiszpania urzekła mnie nie tylko swoim przyjaznym klimatem i niezwykłymi widokami, ale także ogromnie bogatą kulturą oraz wszechobecną “radością życia”. Na zdjęciu jestem w Sitges – przepięknej miejscowości pod Barceloną .