O mnie

 

Jestem praktykiem z 18-letnim doświadczeniem w e-marketingu, ecommerce i Google Ads.

Pomagam firmom i przedsiębiorcom wykorzytać potencjał marketingowy internetu do skalowania sprzedaży.

Moje doświadczenie w skrócie:

18 lat w praktyki w branży marketingowo-sprzedażowej

+ 350 godzin consultingowo-szkoleniowych

8 lat w edukacji i e-biznesie

Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google Ads/Adwords

Prelegent IDG i Ecommerce Standard

Certyfikat Google Partner

+ 200 kampanii online o łącznej wartości ponad 4 mln PLN

Autorka “Akademii Google Ads”

Chęć/Motywacja + Wiedza/Umiejętności + Czas = SUKCES w nauce 

“Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi zrobić a zrozumiem.“ Konfucjusz

Moja przygoda z e-marketingiem

Marketingiem i sprzedażą zajmowałam się od… zawsze. 🙂 W podstawówce prowadziłam z moją przyjaciółką sklepik szkolny, a w 7-mej klasie zaczęliśmy handlować na ulicy kasetami (tak, to były czasy kaset magnetofonowych i ulicznych bazarów. 😉 Ale to tylko “smaczki” z czasów młodości, jednak gdy sobie o tym pomyślę, to uświadamiam sobie, że zawsze byłam przedsiębiorcza, a moją domeną było działanie. Profesjonalnym marketingiem zajęłam się w mojej pierwszej etatowej pracy – w dziale marketingu LG Electronics. Duży, międzynarodowy koncern i ja – rzucona na głęboką wodę. Od tego czasu świat marketingu totalnie mnie zafascynował.

Najpierw był to marketing w formie kampanii tradycyjnych (prasa, radio, TV, outdoor), potem mix marketingu online i offline, a w końcu całkowicie “wsiąknęłam” w świat online. Pracowałam wtedy w liniach lotniczych (Sky Europe, a następnie Norwegian), gdzie 90% całej sprzedaży odbywało się przez internet, a ja jako Marketing Manager byłam odpowiedzialna właśnie za sprzedaż online. Obsługiwałam milionowe budżety i miałam okazję przez kilka lat dokładnie przetestować wszystkie rodzaje reklamy w internecie od reklam banerowych, przez email marketing, programy afiliacyjne i witryny partnerskie, kanały social media aż do marketingu w Google.

Własna firma

Od 2010 roku lat prowadzę agencję e-marketingu Internet Planet specjalizującą się w zwiększaniu sprzedaży z Google. Pomagam moim klientom zwiększać efektywność ich kampanii w Google Ads a także optymalizować strony zgodnie z wymaganiami wyszukiwarki. Mam grono zaufanych i stałych klientów z którymi uwielbiam pracować. Prowadzę także konsultacje i szkolenia oraz wspieram firmy i start-upy w skutecznej komunikacji online. Jestem orędowniczką marketingu efektywnościowego, a w swoich działaniach stawiam przede wszystkim na zwrot z inwestycji. Łączę działania z obszaru SEM / SEO oraz analityki internetowej w celu maksymalizacji przychodów swoich klientów.

O mnie

Kocham wolność i niezależność oraz filozofię “tu i teraz”. Coraz mniej mi zależy na rzeczach materialnych, a bardziej sobie cenię spokój, wewnętrzną radość i realizację pasji (nawet tych małych). Jestem pasjonatką sportu, głównie siatkówki plażowej i sportów rakietkowych (gram w tenisa, squasha i ping-ponga), uprawiam też jogę. Kocham podróżować i żeglować. Od lat jestem zakochana w Hiszpanii, gdzie spędzam każdą wolną chwilę. Hiszpania urzekła mnie nie tylko swoim przyjaznym klimatem i niezwykłymi widokami, ale także ogromnie bogatą kulturą oraz wszechobecną “radością życia”. Na zdjęciu jestem w Sitges – przepięknej miejscowości pod Barceloną .