O mnie

Jestem praktykiem z 23-letnim doświadczeniem w e-marketingu, ecommerce i Google Ads. 

Na co dzień prowadzę agencję performance marketingu, w której tworzymy, wdrażamy i optymalizujemy kampanie reklamowe o najwyższej jakości i ponadprzeciętnej efektywności.

 

Internet Planet – agencja performance marketingu

Od 2010 roku lat prowadzę agencję  performance marketingu Internet Planet. Specjalizujemy się w holistycznych strategiach marketingowych 360° w internecie. Przenosimy działania marketingowe online wyższy poziom opłacalności i przekształcamy kampanie promocyjne w prężne narzędzia marketingowe przynoszące realny zwrot z inwestycji. Mam grono zaufanych i stałych klientów z którymi uwielbiam pracować. Prowadzę także konsultacje i szkolenia oraz wspieram firmy i start-upy w skutecznej komunikacji online. Jestem orędowniczką marketingu efektywnościowego, a w swoich działaniach stawiam przede wszystkim na zwrot z inwestycji.

Kursy i szkolenia:

Prowadzę szkolenia indywidualne oraz grupowe, które pomagają w opanowaniu tajników marketingu w Google oraz w internecie. Chcę podzielić się z Tobą moją wiedzą, ale przede wszystkim umiejętnościami i “know-how”. Wiedza teoretyczna jest bezużyteczna, gdy nie potrafimy jej wykorzystać w działaniu, w realizacji naszych celów. Na swoich szkoleniach i kursach uczę więc konkretnie, merytorycznie i bez lania wody. U mnie nie znajdziesz wypełniaczy i ozdobników. Mówię przystępnie i zrozumiale, bez zadęcia marketingowego, prostym i nietechnicznym językiem, gdyż zależy mi na tym, aby ta wiedza dotarła do przedsiębiorców, nie tylko do webmasterów „speców” od IT. 

Chcesz podnieść kompetencje w zakresie marketingu w wyszukiwarce?

Zapraszam na indywidualne szkolenie Google Ads!

 

 

 

 

Moim flagowym projektem szkoleniowym online jest Akademia Google Ads – kompleksowy, multimedialny i praktyczny program online, na którym uczę jak samodzielnie, krok po kroku, od A do Z tworzyć, monitorować i optymalizować reklamę w wyszukiwarce.  Nawet jeśli nie masz pojęcia o marketingu online, przerażają Cię technikalia i nigdy nie myślałaś/eś, aby robić to samodzielnie. 

Moje doświadczenie biznesowe w skrócie:

23 lata w praktyki w branży marketingowo-sprzedażowej

+ 400 godzin consultingowo-szkoleniowych

13 lat w edukacji i e-biznesie

Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google Ads/Adwords

Prelegent IDG i Ecommerce Standard

Właściciel agencji performance marketingu Internet Planet

+ 400 kampanii online o łącznej wartości ponad 7 mln PLN

Autorka „Akademii Google Ads”

Pracownia Życia

Pracownia Życia to moje najmłodsze dziecko:) 

Prowadzę szkolenia, warsztaty i programy edukacyjne z psychologii pozytywnej pomagające podnieść poziom dobrostanu i szczęścia na co dzień.

Jako Chief Happiness Officer i orędowniczka idei „pracoszczęścia” pomagam podnieść poziom szczęścia w pracy, aby zwiększyć kreatywność i innowacyjność zespołów oraz zapobiec wypaleniu i rotacji pracowników.

Zobacz jak mogę pomóc – współpraca

O mnie

Kocham wolność i niezależność oraz filozofię “tu i teraz”. Coraz mniej mi zależy na rzeczach materialnych, a bardziej sobie cenię spokój, wewnętrzną radość i realizację pasji (nawet tych małych). Jestem pasjonatką sportu, głównie siatkówki plażowej i sportów rakietkowych (gram w tenisa, squasha i ping-ponga), uprawiam też jogę. Kocham podróżować i żeglować. Od lat jestem zakochana w Hiszpanii, gdzie spędzam każdą wolną chwilę. Hiszpania urzekła mnie nie tylko swoim przyjaznym klimatem i niezwykłymi widokami, ale także ogromnie bogatą kulturą oraz wszechobecną „radością życia”. Na zdjęciu jestem w Sitges – przepięknej miejscowości pod Barceloną .