fbpx

O mnie

Jestem praktykiem z 20-letnim doświadczeniem w e-marketingu, ecommerce i Google Ads. Pomagam biznesom przenosić działania online na wyższy poziom opłacalności.

Na co dzień prowadzę agencję performance marketingu, w której tworzymy, wdrażamy i optymalizujemy kampanie reklamowe online o najwyższej jakości i ponadprzeciętnej efektywności.

 

Internet Planet – agencja performance marketingu

Od 2010 roku lat prowadzę agencję  performance marketingu Internet Planet. Specjalizujemy się w holistycznych strategiach marketingowych 360° w internecie. Przenosimy działania marketingowe online wyższy poziom opłacalności i przekształcamy kampanie promocyjne w prężne narzędzia marketingowe przynoszące realny zwrot z inwestycji. Mam grono zaufanych i stałych klientów z którymi uwielbiam pracować. Prowadzę także konsultacje i szkolenia oraz wspieram firmy i start-upy w skutecznej komunikacji online. Jestem orędowniczką marketingu efektywnościowego, a w swoich działaniach stawiam przede wszystkim na zwrot z inwestycji.

Kursy i szkolenia online

Tworzę kursy i szkolenia online, które pomagają w opanowaniu tajników marketingu w Google oraz w internecie. Chcę podzielić się z Tobą moją wiedzą, ale przede wszystkim umiejętnościami i “know-how”. Wiedza teoretyczna jest bezużyteczna, gdy nie potrafimy jej wykorzystać w działaniu, w realizacji naszych celów. Na swoich szkoleniach i kursach online uczę więc konkretnie, merytorycznie i bez lania wody. U mnie nie znajdziesz wypełniaczy i ozdobników. Mówię przystępnie i zrozumiale, bez zadęcia marketingowego, prostym i nietechnicznym językiem, gdyż zależy mi na tym, aby ta wiedza dotarła do przedsiębiorców, nie tylko do webmasterów „speców” od IT.

Moim flagowym projektem szkoleniowym jest Akademia Google Ads – kompleksowy, multimedialny i praktyczny program online, na którym uczę jak samodzielnie, krok po kroku, od A do Z tworzyć, monitorować i optymalizować reklamę w wyszukiwarce. Bez płacenia podwykonawcom i pozbywania się części zysków. Nawet jeśli nie masz pojęcia o marketingu online, przerażają Cię technikalia i nigdy nie myślałaś/eś, aby robić to samodzielnie. Prowadzę za rękę przez wszystkie meandry systemu reklamowego Google i wspólnie tworzymy krok po kroku, od A do Z, Twoją dochodową reklamę w wyszukiwarce.

Google Ads Master to kurs dla średniozaawansowanych. W tym kursie pokażę Ci jak generować więcej zapytań, telefonów i sprzedaży z Google bez zwiększania budżetu reklamowego. Nauczysz się jak systematycznie optymalizować reklamę, czyli z dnia na dzień zwiększać jej dochodowość. To kurs dla osób, które prowadzą kampanię Google Ads własnymi siłami, ale chcą ją zmienić w maszynkę do zarabiania pieniędzy.

Dobrze prowadzona i zoptymalizowana kampania Google Ads jest nieustająco bijącym źródłem nowych klientów. Do tej pory Twoje kampanie miały przeciętne wyniki i nie przynosiły dobrego zwrotu z inwestycji, gdyż nie miałaś/miałeś czasu się tym zająć? Nie szkodzi. Teraz możesz to zmienić! Wyciśnij 100% z reklam w Google!

Jeśli chcesz skorzystać z darmowych maetriałów zapraszam Cię na FanPage, Kanał YouTube lub do strefy wiedzy.

Moje doświadczenie biznesowe w skrócie:

20 lat w praktyki w branży marketingowo-sprzedażowej

+ 400 godzin consultingowo-szkoleniowych

10 lat w edukacji i e-biznesie

Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google Ads/Adwords

Prelegent IDG i Ecommerce Standard

Właściciel agencji performance marketingu Internet Planet

+ 350 kampanii online o łącznej wartości ponad 5 mln PLN

Autorka “Akademii Google Ads”

Pracownia Życia

Pracownia Życia to moje najmłodsze dziecko:) 

Jako Chief Happiness Officer i orędowniczka idei „pracoszczęścia” pomagam podnieść poziom szczęścia w pracy, aby zwiększyć kreatywność i innowacyjność zespołów oraz zapobiec wypaleniu i rotacji pracowników.

  • prowadzę warsztaty, szkolenia i webinary z zakresu psychologii pozytywnej wspierające wellbeing pracowników
  • wspieram firmy w kompleksowym podejściu do mental health i szczęścia pracowników

Zobacz jak pomagam firmom i jak mogę pomóc także Twojej firmie – współpraca

O mnie

Kocham wolność i niezależność oraz filozofię “tu i teraz”. Coraz mniej mi zależy na rzeczach materialnych, a bardziej sobie cenię spokój, wewnętrzną radość i realizację pasji (nawet tych małych). Jestem pasjonatką sportu, głównie siatkówki plażowej i sportów rakietkowych (gram w tenisa, squasha i ping-ponga), uprawiam też jogę. Kocham podróżować i żeglować. Od lat jestem zakochana w Hiszpanii, gdzie spędzam każdą wolną chwilę. Hiszpania urzekła mnie nie tylko swoim przyjaznym klimatem i niezwykłymi widokami, ale także ogromnie bogatą kulturą oraz wszechobecną “radością życia”. Na zdjęciu jestem w Sitges – przepięknej miejscowości pod Barceloną .