Opinie klientów

„Profesjonalizm, wiedza i świetne rozumienie potrzeb klienta – to trzy cechy, którymi mogę opisać p. Ewę. Jej pomysły, sposób realizacji zleceń oraz zaangażowanie w projekty oceniam bardzo wysoko i szczerze polecam.”

Jacek Turecki

Dyrektor Marketingu Unidevelopment S.A.

Podczas trwającej 2 lata współpracy nasze kampanie pracowały na najwyższych obrotach przynosząc oczekiwany zwrot z inwestycji. Ewa zaimplementowała nowe rozwiązania i funkcjonalności pozwalające podnieść efektywność prowadzonych działań SEM. Spadek kosztu za kliknięcie (CPC) oraz wzrost konwersji są tego najlepszym dowodem. Dużym atutem Ewy Chojeckiej jest niewątpliwie ugruntowana wiedza branżowa, poparta wartościową praktyką i doświadczeniem w zakresie SEM, SEO i narzędzi Google.

Maciej Nykiel

Dyrektor Zarządzający, Fly.pl

Ewa acts in a very professional way, very dedicated to her work that she loves, always eager to develop further her skills, very much involved personally in each project, she is perfectionist, keeping dead-lines and providing her services the way it is being expected and much more. DO strongly recommend Ewa as the expert in her field!

Iwona Szybka

Managing Director / Founder, Business Consulting Search & Selection

Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak dużo praktycznej i ciekawej wiedzy można przekazać w ciągu kilku godzin szkolenia. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach dotyczących reklamy, PR, internetu i sprzedaży. To prowadzone przez Ewę uważam za jedno z najciekawszych i dających najwięcej praktycznej wiedzy. Szczerze polecam wszystkim, chcącym dowiedzieć się jak stworzyć stronę internetową przyjazną wyszukiwarkom, a tym samym dotrzeć do jeszcze więcej liczby potencjalnych klientów.

Krzysztof Kiełmiński

iCommunication

„Wiedza Ewy na temat Google AdWords jest ogromna. Na szkolenie przyszedłem z długa listą pytań i nie zawiodłem się, na wszystkie otrzymałem odpowiedź. Podczas szkolenia dochodziły nowe pytania i tutaj Ewa też nie dała za wygraną.

Jak wiadomo teoria poparta praktyką to bardzo mocne argumenty, a umiejętność przekazania informacji w sposób przystępny to kolejny atut by wybrać ponownie szkolenia w Internet Planet.”

Piotr Kiljański

właściciel, Fabryka.pl

Na szkolenie z zakresu Google Adwords i optymalizacji strony przyjechałem jako totalnie zielony, nieświadomy zagadnienia człowiek. Po jednym dniu mam już pełen obraz tematu, wiem w którą stronę mam iść, znam wady i zalety różnych rozwiązań, zostałem też przeszkolony odnośnie pewnych technikaliów i sposobów. Bardzo istotną sprawą są też udostępnione materiały, które znakomicie przypominają detale ze szkolenia i odświeżają nabytą wiedzę. Zdecydowanie polecam

Wojciech Ślusarczyk

właściciel, www.klimart.com.pl

Ewa, Twój kurs to strzał w dziesiątkę. Prowadzę gabinet coachingu i hipnoterapii i dwa lata temu firma Google bezpłatnie ustawiła dla mnie reklamy Adwords. Co jakiś czas zgłaszały się do mnie firmy, które oferowały usługi w zakresie prowadzenia kampanii, jednak dla mojego biznesu cena była zbyt wysoka. Poza tym chciałam sama zrozumieć i nauczyć się, jak reklamuje się w Google. I wreszcie trafiłam na Twój kurs. W krótkim czasie wszystko, co było dla mnie kompletnie niezrozumiałe, stało się jasne i łatwe. Przygotowałam własne kampanie, wiem, jak wyznaczać słowa kluczowe, wiem jak tworzyć treści, które przyciągną mojego klienta i przekonają do moich usług. Dość powiedzieć, że prawie codziennie kontaktują się mną nowi klienci, z zapytaniem o moją ofertę, pomimo okresu wakacji. A reklamy działają zaledwie miesiąc! Dzięki wiedzy na temat optymalizacji, zmniejszyłam koszty reklam o ponad 30% w stosunku do analogicznego okresu w roku poprzednim. Kurs jest rewelacyjny. Polecam każdemu, kto prowadzi własny mały biznes.

Anna Bajorek-Dołba

Coach, Hipnoterapeuta, altiore.eu

Ogromna wartością kursu było indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu i do jego biznesu. Wszystko było wyjaśnione bardzo przystępnie, a forma kursu (video), ułatwiała jeszcze sprawę. Za stosunkowo niewielkie pieniądze otrzymałam w 5 tygodni solidną dawkę wiedzyMoja kampania ruszyła kilka dni temu, a ruch na stronie bardzo się zwiększył, wierzę, że to przełoży się niebawem na sprzedaż. Raz jeszcze dziękuję i czekam na kolejny kurs Twojego autorstwa! Na pewno

Natalia Krajnik

właściciel, http://www.akademiaskory.pl

Jeszcze raz bardzo dziękuję za przekazanie potężnej dawki wiedzy… teraz mam roboty na tydzień ???? Wszystko profesjonalnie, a materiał przekazany szybko, jasno i dokładnie. Sporo tych dodatkowych materiałów do samodzielnego studiowania! Gorąco polecam szkolenia Internet-Planet innym, tym bardziej, że ich koszt jest naprawdę konkurencyjny.

Kajetan Kijanka

właściciel, ww.studio-m.pl

Pani Ewa Chojecka w ciągu kilku godzin szkolenia przekonała mnie w miły, cierpliwy i kompetentny sposób, że moja wiedza na temat AdWords, z której byłem bardzo dumny, pozostawia bardzo wiele do życzenia. Na szczęście przekazała mi część swojej wiedzy, dzięki czemu liczba kliknięć na naszej stronie zwiększyła się o 20% a jednocześnie koszty reklamowania się spadły dokładnie o połowę. Koszt szkolenia zwrócił się w ciągu dwóch miesięcy.

Grzegorz Lindenberg

www.rehabilis.eu

Jestem w 100% zadowolony ze współpracy z Ewą.  Specjalizacja w sektorze ecommerce, pro-biznesowe podejście oraz znajomość branży to czynniki, które sprawiły, że podjąłem decyzję dotyczącą powierzenia firmie działań w zakresie marketingu w Google. Dodatkowo rezultaty przeprowadzonych działań mówią same za siebie: w 8 miesięcy cena za klik w kampanii Adwords spadła o 66%, a koszt konwersji obniżył się o 56%.

Marcin Leszewicz

właściciel , Erakiety.pl

W zakresie SEM bardzo szybko i skutecznie udało się zoptymalizować wcześniej prowadzone kampanie, obniżając koszt za klik o 75%. W związku z tym, że cena za klik spadła moją stronę odwiedza 3 razy więcej potencjalnych klientów. Kampania Adwords stała się tez dużo bardziej efektywna ze względu na wprowadzenie nowych form zwiększających konwersje. To co cenię najbardziej ze współpracy z Ewą, to fakt, że ma „oczy szeroko otwarte” – nie ogranicza się do powierzonych zadań SEM i SEO, ale uczula mnie na wiele innych zagadnień związanych z ecommerce.  Ponadto Ewa jest osobą bardzo komunikatywną i serdeczną, co jest cennym dodatkiem do jej umiejętności zawodowych. Cały czas mam świadomość, że ktoś kompetentny czuwa nad MamaGama w kwestii związanych z Google, za co jej bardzo dziękuje.

Beata Sobczyk

właściciel Mamagama.pl

Szkolenie prowadzone przez Ewę Chojecką to solidna porcja wiedzy, ciekawych porad oraz przejrzystych przykładów podanych w przystępnej formie. Od Ewy wręcz bije wiedza eksperta i praktyka! Unikatowym elementem szkolenia było to, że prowadząca przeanalizowała wcześniej sytuację każdego z uczestników i w trakcie wykładu odnosiła się do ich konkretnych problemów oraz dawała praktyczne wskazówki. Materiały szkoleniowe na pewno będą nieocenionym przewodnikiem zarówno w codziennej pracy osób stawiających pierwsze kroki w kampaniach AdWords i pozycjonowaniu stron, jak i mających już pewne doświadczenie. Gorąco polecam

Michał Kłuciński

orange.pl

Przygotowuję się do uruchomienia własnego sklepu internetowego. Szukając rzetelnej wiedzy jak budować strategię marketingową za małe pieniądze, wybrałam szkolenie o e-marketingu i sprzedaż w internecie i nie zawiodłam się.
Dowiedziałam się wielu nowych rzeczy na temat e-marketingu ze szczególnym uwzględnieniem możliwości, jakie daje małym firmom Google. Pojęcia takie jak „pozycjonowanie”, „web usability”, „indeksowanie”, „słowa kluczowe” wypełniły się wreszcie treścią. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, już zapisałam się na kolejne szkolenie, tym razem o AdWords.
Polecam  szkolenia „Internet Planet” wszystkim laikom i chcącym poszerzać swoje kompetencje. Dzięki dużej dawce ciekawych przykładów z doświadczenia prowadzącej, jest to na prawdę pasjonujace.

Maja Raczyńska – Kaczmarek

właściciel, Sklepwkropki.pl

Kurs Google Adwords, prowadzi za rękę. Wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Można słuchać i klikać w swoim Adwordzie w tym samym momencie. Materiału jest bardzo dużo, a kurs idzie w bardzo szybkim tempie. Na szczęście można do wszystkiego wrócić i na spokojnie zrobić jeszcze raz. Właśnie jestem w trakcie “próbnej kampanii”, ale na jesień planuje właściwą kampanię i wiem, że tylko z materiałami od Ewy :). Jeśli szukasz kursu o Google Adwords, to dalej nie szukaj. Polecam.

Katarzyna Wardecka

właściciel, Centrum Konwersacji Sp. z o.o

Zajęcia prowadzone  są w przejrzysty sposób, w bardzo koleżeńskiej  atmosferze, która  pomaga w zapamiętaniu na pozór trudnych zagadnień. Informacje zdobyte podczas szkolenia są bardzo przydatne i żałuje, że wcześniej nie zdecydowałem sie na szkolenie. Zaoszczędziło by mi to dużo pracy i znacznie ograniczyło koszty przedsięwzięcia.
polecam wszystkim.
Artur Janiszewski

właściciel, ap.pl

Największe korzyści z kursu to wszystkie techniczne aspekty ustawienia reklamy –  stały się dla mnie jasne i zrozumiałe, zobaczyłam też co na mojej stronie może wpłynąć na skuteczność reklamy i co mogę a nawet powinnam zoptymalizować. Ja jestem bardzo zadowolona z inwestycji w kurs Ewy i szczerze go polecam.

Agnieszka Williams

właściciel, https://autocrocco.pl

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o co chodzi z reklamami w Google Adwords, a w szczególności o reklamach w wyszukiwarce i na koniec sami potrafić taką reklamę stworzyć i wdrożyć to kurs – Akademia Google Adwords- prowadzony przez Ewę jest na pewno dla Was. Jest bardzo merytoryczny, prowadzony profesjonalnie, przystępnym językiem, też dla laika , Ewa przez cały kurs dzieli się swoim doświadczeniem i zwraca uwagę na różne „triki” stosowane przez Google! Oprócz wiedzy teoretycznej jest bardzo dużo praktyki i sam/a uczysz się o co chodzi w tej formie reklamy

Małgorzata Główka

właściciel, www.maaamstyle.pl

Szkolenie z zarządzania kampaniami Google AdWords polecam wszystkim prowadzących bądź zamierzającym prowadzić własne kampanie w Google. Prowadząca – Ewa skupia się na praktycznej stronie kampanii reklamowych i podpowiada jak najprościej dojść do celu. Duża ilość konkretnej wiedzy przekazana w przystępny sposób. Wszystko poparte wieloma przykładami z jej dużego doświadczenia w branży. Ciekawym pomysłem były ćwiczenia, które uczestnicy robili na podstawie własnych biznesów. Fajne miejsce szkolenia, luźna atmosfera i super kontakt prowadzącej ze słuchaczami. Ja już uruchomiłem swoją pierwszą kampanię reklamową i poszło gładko:)

Michał Dąbrowski

właściciel, sailingschool.pl

„Współpraca na najwyższym poziomie merytorycznym. Ogrom wiedzy i zaangażowanie w prowadzone kampanie. W kampaniach SEM w ciągu 2 miesięcy ilość kliknięć zwiększyła się o 100% przy jednoczesnym spadku CPC o 40%, natomiast wzrost sprzedaży oscylował w granicach 50% rok do roku. To ponadprzeciętne wyniki, zważywszy na branżę w jakiej działa nasza firma. Profesjonalizm i fantastyczna atmosfera. Polecam z całego serca.”

Rafał Adamczyk

właściciel Maxel-cosmetics.pl

Od początku rozwoju naszego nowego kanału sprzedaży- sklepu internetowego simteq.pl powierzyliśmy Pani Ewie opiekę nad nim w zakresie kompleksowego pozycjonowania w Google (SEM + SEO), zadanie zostało wykonane doskonale i z pełnym zaangażowaniem. Wyniki i pozycja którą uzyskaliśmy, wskazuje że pani Ewa wykazuje się doskonałą znajomością tematu i pełnym profesjonalizmem. Należałoby sobie życzyć żeby wszystkie osoby z którymi współpracujemy wykazały się takim podejściem i kompetencjami jak Pani Ewa.

Piotr Wojtal

Dyrektor Sprzedaży Internetowej , Simteq.pl

Ewa is an expert in field of digital marketing. Her wide experience, open-minded personality and & futuristic approach make her ideal Partner in ecommerce and digital business. She is a guru in Google Adwords and perfectly knows how to optimize Google campaigns, so invested money quickly pays off in expected profits.

Krzysztof Daniluk

Ecommerce manager bluo.pl

Szkolenie prowadzone przez Ewę Chojecką to w 100% profesjonalna dawka wiedzy. Zarówno pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym szkolenie w pełni mnie usatysfakcjonowało. Jeśli ktoś rozważa bliższe zapoznanie się z tematem AdWords, nie może trafić lepiej. Dowie się tu nie tylko niezbędnych podstaw, ale i ciekawostek, które pomogą mu ominąć pułapki pozycjonowania i płatnej reklamy w Google. Serdecznie polecam profesjonalistom i początkującym!

Elżbieta Bartoszewska

www.controlfind.pl

Szkolenia, a uczestniczyłam w dwóch, przeprowadzone przez p. Ewę Chojecką bardzo mi się podobały. Usystematyzowały one część mojej wiedzy i dostarczyły dużą dawkę nowych dla mnie informacji, jak przygotować i przeprowadzić kampanię w internecie. Dużo praktycznej wiedzy podanej w przystępny sposób, zaś luźna atmosfera szkoleń, sprzyjała dokładniejszemu przyjrzeniu się pułapkom czyhającym przy samodzielnym przygotowywaniu kampanii reklamowych w sieci. Zdobyta wiedza, jak i materiały szkoleniowe, będą dla mnie, nieodzownym przewodnikiem do zaplanowania najbliższych działań przy pozycjonowaniu mojej strony. Serdecznie polecam.

Katarzyna Wieder

właściciel, Paproch Studio www.paprochstudio.pl

Kurs okazał się dobrze zainwestowanymi pieniędzmi i już przynosi zamierzone efekty. Materiał przedstawiony był  krok po kroku, dokładnie, na aktualnych treściach i prowadzony tak, że każdy nawet zupełny laik w temacie spokojnie sobie poradzi. Ewa jest osobą kompetentną i zaangażowaną, w trakcie kursu odpowiadała na każde zadane pytanie, a także omawiała problemy na cotygodniowym live’ie. Gorąco polecam !!!

Marta Zwolińska

właściciel, www.insidestudio.krakow.pl

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Panią Ewę z e-marketingu i e- commerce.
I stało się coś co do tej pory było dla mnie czymś nieosiąganym! Byłam przekonana, że promocją firmy w przestrzeni internetowej, może zając się tylko wyspecjalizowana firma i oczywiście za odpowiednie wynagrodzenie. Współpraca z google nagle stała się dla mnie przystępna. Zagadnienia z e-marketingu , informacje na temat budowy i treści e – sklepu zostały przedstawione w sposób zrozumiały i rzeczowy. Szkolenie na pewno pomoże zmodernizować e-sklep, zaistnieć w internecie a w efekcie trafić do klientów, dokładnie do tych którymi jesteśmy zainteresowani.

Beata Maślany

właściciel, Karcher Center Profi

Kurs bardzo pomógł mi w zbudowaniu własnej kampanii i poznaniu nowego panelu AdWords. A wszystko podane w przyjaznej formie. Kurs jest idealny dla osób początkujących, jednak nawet osoby, które już znają to narzędzie, znajdą dla siebie wiele przydatnych informacji. Esencja wiedzy w pigułce, która pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Z czystym sumieniem polecam!

Andrzej B.

właściciel

Chciałabym podziękować za oba przeprowadzone przez Panią szkolenia, bo zarówno E-marketing jak i Google w Pigułce poprowadzone były na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, opatrzone dużą dawka cennych i praktycznych informacji oraz przydatnych wskazówek. Pozytywnie zaskoczył mnie przystępny sposób w jaki potrafiła Pani podzielić się swoją cenną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, stwarzając luźną atmosferę sprzyjającą zadawaniu pytań i otwartej dyskusji na omawiane zagadnienia i zapytania uczestników.
Cieszę się że (choć początkowo zgłosiłam się na jeden) to jednak skorzystałam z obu szkoleń bo z każdego z nich wyniosłam mnóstwo użytecznej wiedzy oraz zaszczepioną chęć dalszego zgłębiania tajników SEM. Czuje że zdobyta wiedza to świetna inwestycja, którą niemal od razu można zacząć wykorzystywać w praktyce.

Anna Pałyszka

www.iwostin.pl

Dla mnie, jako laika, najwartościowsze są realne przykłady i praktyczne informacje, które od razu, można wdrożyć w życie. Ogromna wiedza prowadzącej, łatwy przekaz i profesjonalne podejście dopełnia całości.

Iza Zudzin-Wiśniewska

właściciel, www.almonis.pl