Szkolenia indywidualne Google Ads 

 

Rozwiń firmę, skaluj zyski!

Dobrze skonfigurowana reklama Google Ads to Twój najlepszy handlowiec. Pracuje dla Ciebie 24 godziny na dobę. Dostarcza nowych klientów 365 dni w roku. Generuje zyski nawet kiedy śpisz.

Pokażę Ci jak wycisnąć 100% z reklam w wyszukiwarce

 

System Google Ads z pozoru wydaje się banalny. Wybierasz słowa kluczowe, ustawiasz reklamy, stawki za kliknięcie i …. modlisz się o zyski. Prowadzenie kampanii reklamowej Google Ads  bez dostatecznej wiedzy i umiejętności to jak wyrzucanie pieniędzy w błoto. Reklamy działające na automatycznych ustawieniach owszem generują kliknięcia, ale nie sprzedaże. Warto więc poznać system „od środka” oraz wszystkie „kruczki” dotyczące ustawień, aby zbudować w pełni skuteczną reklamę, która będzie przynosiła zysk z każdej wydanej złotówki.

Generuj sprzedaże, a nie puste kliknięcia!

Dobrze prowadzona i zoptymalizowana kampania Google Ads jest nieustająco bijącym źródłem nowych klientów. Do tej pory Twoje kampanie miały przeciętne wyniki i nie przynosiły dobrego zwrotu z inwestycji? Teraz możesz to zmienić! 

Moje szkolenie w formie praktycznego warsztatu pokazuje krok po kroku wszystkie aspekty budowania efektywnych kampanii sprzedażowych w wyszukiwarce Google dla dowolnego biznesu (firmy, start-upu lub sklepu internetowego). Dzięki ćwiczeniom oraz najlepszym Best Practice uczestnicy szkolenia zostają wyposażeni w cały zestaw umiejętności oraz gotowych do wdrożenia technik zwiększających zwrot z inwestycji w reklamy Google Ads.

Poznaj system Google Ads “od środka” i naucz się

$

jak stale pozyskiwać nowych klientów z Google (nawet w konkurencyjnych branżach)

$

jak sprytnie ułożyć holistyczną strategię marketingową 3P, aby Twoje kliknięcia przełożyły się na sprzedaż

$

jak wykorzystać całą paletę możliwości ekosystemu Google

$

jak przyciągać klientów skłonnych do zakupu i nie marnować budżetu na „puste kliknięcia”

$

jak generować nie tylko wartościowy ruch, ale przede wszystkim konwersje (zapytania, leady, kontakty i sprzedaże)

$

jak zmniejszać koszt kliknięcia i zmniejszać koszt pozyskania konwersji

$

jak wybrać najbardziej dochodowe słowa kluczowe dla Twojego biznesu

$

jak pisać reklamy, które same sprzedają

$

jak zarządzać kampanią czyli i ustawiać stawki oraz optymalizować budżet

$

jak mierzyć opłacalność, odczytywać raporty i interpretować wyniki biznesowe

$

jak wychwycić kruczki stosowane przez Google i nauczysz się je omijać

$

jak stale podwyższać ROI z kampanii, czyli zwiększać skuteczność sprzedażową tak, aby przynosiła coraz większy zwrot z inwestycji

Metodologia czyli jak uczę

Mój autorski program to esencja ponad 20-letniej wiedzy i praktyki z dziedziny marketingu w internecie i ecommerce.  Pokażę Ci cały system od A do Z. Poprowadzę Cię  przez tajniki i meandry systemu reklamowego Google i pomogę Ci uniknąć 99% błędów czyhających na reklamodawców. Tylko u mnie usłyszysz całą prawdę o systemie Google Ads!

Indywidualne Szkolenie Google Ads – dla kogo

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chcą samodzielnie prowadzić kampanie reklamowe w Google Ads lub nadzorować agencję SEM. Zapraszam zarówno osoby początkujące, które dopiero zaczynają przygodę z marketingiem w Google jak i tych, którzy już prowadzą kampanie, ale chcą usystematyzować swoją wiedzę, zdobyć bezcenne umiejętności na temat praktycznego podejścia do prowadzenia kampanii oraz zwiększania skuteczności reklam (optymalizacja). 

Sekretem ponadprzeciętnych wyników w Google Ads jest stała optymalizacja 8 elementów

Strategia biznesowa

Mierzalne cele

Struktura Konta

Słowa Kluczowe

Reklamy

Strony docelowe

Strategie ustalania stawek

Zaawansowane Ustawienia

Ile można wycisnąć z Google Ads?

Case 1. ROAS (Return on ad spent – Zwrot z inwestycji w reklamy) = 4800%

Case 2. ROAS (Return on ad spent – Zwrot z inwestycji w reklamy) = 3248%

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem praktykiem z ponad 20-letnim doświadczeniem w marketingu online i ecommerce, a na swoim koncie mam kilkaset dochodowych projektów internetowych o łącznej wartości ponad 7 mln zł. Jestem właścicielką agencji performance marketingu w Google Internet Planet oraz autorką kursu “Akademia Google Ads“. Pracowałam dla takich firm jak:  LG Electronics, Norwegian, Unidevelopment, Karcher, Siemens (B/S/H), czy Fly.pl. Spędziłam wiele godzina na sali szkoleniowej ucząc jak wykorzystać potencjał Google do sprzedaży w internecie. 

Ewa Chojecka, Trener / Przedsiębiorca / Ekspert Google Ads

Jestem Trenerem Google Ads, a szkolenia Google Ads prowadzę od 2012 roku

Mam ponad 20-letnie doświadczenie w marketingu online, sprzedaży i ecommerce

Przeprowadziłam kilkaset kampanii w Google Ads o wartości ponad 7 mln zł

Na swoim koncie mam ponad 400 godzin szkoleniowych 

Od 13 lat z sukcesem prowadzę agencję performance marketingu w internecie Internet Planet

Posiadam Certyfikaty Google

Jestem autorką popularnego kursu „Akademia Google Ads”

Wiedza i jakość potwierdzona certyfikatami

 

 

Opinie moich kursantów

Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak dużo praktycznej i ciekawej wiedzy można przekazać w ciągu kilku godzin szkolenia. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach dotyczących reklamy, PR, internetu i sprzedaży. To prowadzone przez Ewę uważam za jedno z najciekawszych i dających najwięcej praktycznej wiedzy. Szczerze polecam wszystkim, chcącym dowiedzieć się jak stworzyć stronę internetową przyjazną wyszukiwarkom, a tym samym dotrzeć do jeszcze więcej liczby potencjalnych klientów.

Krzysztof Kiełmiński

iCommunication

Na szkolenie z zakresu Google Adwords i optymalizacji strony przyjechałem jako totalnie zielony, nieświadomy zagadnienia człowiek. Po jednym dniu mam już pełen obraz tematu, wiem w którą stronę mam iść, znam wady i zalety różnych rozwiązań, zostałem też przeszkolony odnośnie pewnych technikaliów i sposobów. Bardzo istotną sprawą są też udostępnione materiały, które znakomicie przypominają detale ze szkolenia i odświeżają nabytą wiedzę. Zdecydowanie polecam

Wojciech Ślusarczyk

właściciel, www.klimart.com.pl

Ewa, Twój kurs to strzał w dziesiątkę. Prowadzę gabinet coachingu i hipnoterapii i dwa lata temu firma Google bezpłatnie ustawiła dla mnie reklamy Adwords. Co jakiś czas zgłaszały się do mnie firmy, które oferowały usługi w zakresie prowadzenia kampanii, jednak dla mojego biznesu cena była zbyt wysoka. Poza tym chciałam sama zrozumieć i nauczyć się, jak reklamuje się w Google. I wreszcie trafiłam na Twój kurs. W krótkim czasie wszystko, co było dla mnie kompletnie niezrozumiałe, stało się jasne i łatwe. Przygotowałam własne kampanie, wiem, jak wyznaczać słowa kluczowe, wiem jak tworzyć treści, które przyciągną mojego klienta i przekonają do moich usług. Dość powiedzieć, że prawie codziennie kontaktują się mną nowi klienci, z zapytaniem o moją ofertę, pomimo okresu wakacji. A reklamy działają zaledwie miesiąc! Dzięki wiedzy na temat optymalizacji, zmniejszyłam koszty reklam o ponad 30% w stosunku do analogicznego okresu w roku poprzednim. Kurs jest rewelacyjny. Polecam każdemu, kto prowadzi własny mały biznes.

Anna Bajorek-Dołba

Coach, Hipnoterapeuta, altiore.eu

Jeszcze raz bardzo dziękuję za przekazanie potężnej dawki wiedzy… teraz mam roboty na tydzień ???? Wszystko profesjonalnie, a materiał przekazany szybko, jasno i dokładnie. Sporo tych dodatkowych materiałów do samodzielnego studiowania! Gorąco polecam szkolenia Internet-Planet innym, tym bardziej, że ich koszt jest naprawdę konkurencyjny.

Kajetan Kijanka

właściciel, ww.studio-m.pl

Szkolenie z zarządzania kampaniami Google AdWords polecam wszystkim prowadzących bądź zamierzającym prowadzić własne kampanie w Google. Prowadząca – Ewa skupia się na praktycznej stronie kampanii reklamowych i podpowiada jak najprościej dojść do celu. Duża ilość konkretnej wiedzy przekazana w przystępny sposób. Wszystko poparte wieloma przykładami z jej dużego doświadczenia w branży. Ciekawym pomysłem były ćwiczenia, które uczestnicy robili na podstawie własnych biznesów. Fajne miejsce szkolenia, luźna atmosfera i super kontakt prowadzącej ze słuchaczami. Ja już uruchomiłem swoją pierwszą kampanię reklamową i poszło gładko:)

Michał Dąbrowski

właściciel, sailingschool.pl

Szkolenie prowadzone przez Ewę Chojecką to solidna porcja wiedzy, ciekawych porad oraz przejrzystych przykładów podanych w przystępnej formie. Od Ewy wręcz bije wiedza eksperta i praktyka! Unikatowym elementem szkolenia było to, że prowadząca przeanalizowała wcześniej sytuację każdego z uczestników i w trakcie wykładu odnosiła się do ich konkretnych problemów oraz dawała praktyczne wskazówki. Materiały szkoleniowe na pewno będą nieocenionym przewodnikiem zarówno w codziennej pracy osób stawiających pierwsze kroki w kampaniach AdWords i pozycjonowaniu stron, jak i mających już pewne doświadczenie. Gorąco polecam

Michał Kłuciński

orange.pl

Przygotowuję się do uruchomienia własnego sklepu internetowego. Szukając rzetelnej wiedzy jak budować strategię marketingową za małe pieniądze, wybrałam szkolenie o e-marketingu i sprzedaż w internecie i nie zawiodłam się.
Dowiedziałam się wielu nowych rzeczy na temat e-marketingu ze szczególnym uwzględnieniem możliwości, jakie daje małym firmom Google. Pojęcia takie jak „pozycjonowanie”, „web usability”, „indeksowanie”, „słowa kluczowe” wypełniły się wreszcie treścią. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, już zapisałam się na kolejne szkolenie, tym razem o AdWords.
Polecam  szkolenia „Internet Planet” wszystkim laikom i chcącym poszerzać swoje kompetencje. Dzięki dużej dawce ciekawych przykładów z doświadczenia prowadzącej, jest to na prawdę pasjonujace.

Maja Raczyńska – Kaczmarek

właściciel, Sklepwkropki.pl

Kurs Google Adwords, prowadzi za rękę. Wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Można słuchać i klikać w swoim Adwordzie w tym samym momencie. Materiału jest bardzo dużo, a kurs idzie w bardzo szybkim tempie. Na szczęście można do wszystkiego wrócić i na spokojnie zrobić jeszcze raz. Właśnie jestem w trakcie “próbnej kampanii”, ale na jesień planuje właściwą kampanię i wiem, że tylko z materiałami od Ewy :). Jeśli szukasz kursu o Google Adwords, to dalej nie szukaj. Polecam.

Katarzyna Wardecka

właściciel, Centrum Konwersacji Sp. z o.o

Zajęcia prowadzone  są w przejrzysty sposób, w bardzo koleżeńskiej  atmosferze, która  pomaga w zapamiętaniu na pozór trudnych zagadnień. Informacje zdobyte podczas szkolenia są bardzo przydatne i żałuje, że wcześniej nie zdecydowałem sie na szkolenie. Zaoszczędziło by mi to dużo pracy i znacznie ograniczyło koszty przedsięwzięcia.
polecam wszystkim.
Artur Janiszewski

właściciel, ap.pl

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o co chodzi z reklamami w Google Adwords, a w szczególności o reklamach w wyszukiwarce i na koniec sami potrafić taką reklamę stworzyć i wdrożyć to kurs – Akademia Google Adwords- prowadzony przez Ewę jest na pewno dla Was. Jest bardzo merytoryczny, prowadzony profesjonalnie, przystępnym językiem, też dla laika , Ewa przez cały kurs dzieli się swoim doświadczeniem i zwraca uwagę na różne „triki” stosowane przez Google! Oprócz wiedzy teoretycznej jest bardzo dużo praktyki i sam/a uczysz się o co chodzi w tej formie reklamy

Małgorzata Główka

właściciel, www.maaamstyle.pl

Szkolenie prowadzone przez Ewę Chojecką to w 100% profesjonalna dawka wiedzy. Zarówno pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym szkolenie w pełni mnie usatysfakcjonowało. Jeśli ktoś rozważa bliższe zapoznanie się z tematem AdWords, nie może trafić lepiej. Dowie się tu nie tylko niezbędnych podstaw, ale i ciekawostek, które pomogą mu ominąć pułapki pozycjonowania i płatnej reklamy w Google. Serdecznie polecam profesjonalistom i początkującym!

Elżbieta Bartoszewska

www.controlfind.pl

Szkolenia, a uczestniczyłam w dwóch, przeprowadzone przez p. Ewę Chojecką bardzo mi się podobały. Usystematyzowały one część mojej wiedzy i dostarczyły dużą dawkę nowych dla mnie informacji, jak przygotować i przeprowadzić kampanię w internecie. Dużo praktycznej wiedzy podanej w przystępny sposób, zaś luźna atmosfera szkoleń, sprzyjała dokładniejszemu przyjrzeniu się pułapkom czyhającym przy samodzielnym przygotowywaniu kampanii reklamowych w sieci. Zdobyta wiedza, jak i materiały szkoleniowe, będą dla mnie, nieodzownym przewodnikiem do zaplanowania najbliższych działań przy pozycjonowaniu mojej strony. Serdecznie polecam.

Katarzyna Wieder

właściciel, Paproch Studio www.paprochstudio.pl

Kurs okazał się dobrze zainwestowanymi pieniędzmi i już przynosi zamierzone efekty. Materiał przedstawiony był  krok po kroku, dokładnie, na aktualnych treściach i prowadzony tak, że każdy nawet zupełny laik w temacie spokojnie sobie poradzi. Ewa jest osobą kompetentną i zaangażowaną, w trakcie kursu odpowiadała na każde zadane pytanie, a także omawiała problemy na cotygodniowym live’ie. Gorąco polecam !!!

Marta Zwolińska

właściciel, www.insidestudio.krakow.pl

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Panią Ewę z e-marketingu i e- commerce.
I stało się coś co do tej pory było dla mnie czymś nieosiąganym! Byłam przekonana, że promocją firmy w przestrzeni internetowej, może zając się tylko wyspecjalizowana firma i oczywiście za odpowiednie wynagrodzenie. Współpraca z google nagle stała się dla mnie przystępna. Zagadnienia z e-marketingu , informacje na temat budowy i treści e – sklepu zostały przedstawione w sposób zrozumiały i rzeczowy. Szkolenie na pewno pomoże zmodernizować e-sklep, zaistnieć w internecie a w efekcie trafić do klientów, dokładnie do tych którymi jesteśmy zainteresowani.

Beata Maślany

właściciel, Karcher Center Profi

Dla mnie, jako laika, najwartościowsze są realne przykłady i praktyczne informacje, które od razu, można wdrożyć w życie. Ogromna wiedza prowadzącej, łatwy przekaz i profesjonalne podejście dopełnia całości.

Iza Zudzin-Wiśniewska

właściciel, www.almonis.pl

Pani Ewa Chojecka w ciągu kilku godzin szkolenia przekonała mnie w miły, cierpliwy i kompetentny sposób, że moja wiedza na temat AdWords, z której byłem bardzo dumny, pozostawia bardzo wiele do życzenia. Na szczęście przekazała mi część swojej wiedzy, dzięki czemu liczba kliknięć na naszej stronie zwiększyła się o 20% a jednocześnie koszty reklamowania się spadły dokładnie o połowę. Koszt szkolenia zwrócił się w ciągu dwóch miesięcy.

Grzegorz Lindenberg

www.rehabilis.eu

2 w 1: szkolenie stacjonarne + kurs online!

 

  • Idealne połączenie teorii z praktyką – na szkoleniu stacjonarnym nauczysz się “na żywo” wszystkich etapów budowania skutecznej reklamy w Google, a potem, we własnym tempie, krok po kroku, wprowadzisz tę wiedzę w życie na kursie online

 

  • Nieograniczony dostęp do platformy online i tutoriali video z kursem “Akademia Google Ads” przez 12 miesięcy

 

Szkolenie Google Ads w skrócie:

 

Nauka praktycznych umiejętności krok po kroku
2 w 1: Szkolenie + kurs online
Gotowa strategia Google Ads
Podejście pro-biznesowe
Prosty, zrozumiały język

Bez marketingowego żargonu i niezrozumiałych pojęć. Używam tylko prostego i nietechnicznego języka, który z pewnością zrozumiesz. Wszystko po to, aby z tej wiedzy mogli skorzystać wszyscy, a nie tylko specjaliści IT i marketerzy, ale przede wszystkim osoby prowadzące firmy.

Samo “mięso” bez wypełniaczy i ozdobników

Osobiście mam świra na punkcie efektywności “czasowej”. Uważam, że czas to największy i najcenniejszy zasób jaki posiadamy. Szanując Twój cenny czas wybieram samo “mięso” i tylko pożyteczną wiedzę, którą od razu można zastosować w praktyce.

Sekrety sprzedaży Google Ads

Zobacz webinar “Poznaj kruczki reklamy Google Ads”, w którym omawiam kilka kluczowych aspektów skutecznej reklamy w wyszukiwarce. Poznaj kilka najważniejszych sekretów Google Ads i wznieś swoją reklamę w wyszukiwarce na wyższy poziom opłacalności!

 

 

 

Wyślij ZAPYTANIE O SZKOLENIE

 

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz przesyłanie informacji handlowych
    Wpisz poniżej podany kod: captcha